چگونگی فهمیدن سایز شلوار | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | خرید لباس سایز بزرگ

چگونگی فهمیدن سایز شلوار

چگونگی فهمیدن سایز شلوار چندان کار دشواری نخواهد بود چرا که با توجه به چند نکته و محاسبات ساده می توانید به این فرمول دست یابید که سایز شلوار شما چه عددی خواهد بود .

شاید تا به حال راه های بسیاری را برای به دست آوردن سایز شلوارتان امتحان کرده باشید اما امروز در این مبحث ما برای شما پیشنهاد های بهتری خواهیم داشت .

چگونگی فهمیدن سایز شلوار به طور کلی لباس و سایز شلوار و محاسبه کردن سایز آن ها یک دردسر محسوب می شود چرا که هنگام خرید آنلاین و اینترنتی کاملا متوجه این درد سر خواهید شد . این که شما از سایز خود بی خبر هستید موجب می شود که ذوق و دل به خرید کردن را از دست بدهید در گمراهی بمانیم که چه سایزی برای بدن ما کاملا متناسب خواهد بود .

میان انواع لباس هایی که داریم ، شلوار ها داستان پیچیده تر و سخت تری نسبت به بقیه خواهند داشت . برای یافتن و کسب کردن سایز شلوار راه های بسیاری وجود دارد . حال این که خودتان تنها باشید یا شخصی همراه شما باشد ، این امکان وجود دارد که سایز شلوار خود را محاسبه کرده و به آسانی خرید خود را به پایان برسانید .

چگونگی فهمیدن سایز شلوارحال این که این خرید می تواند به صورت آنلاین و اینترنتی انجام شود ، می تواند شخصا و به صورت حضوری باشد و هم چنین می تواند از طرف یک دوست از خارج از کشور به دست ما برسد و هدیه به حساب بیاید .

یکی از طریقه هایی که می توانید با استفاده بدون کشیدن درد سر ، سایز شلوار خود را به دست بیاورید این است که از یک خودکار بهره بگیرید .

خرید خود را به صورت اینترنتی از فروشگاه عالی مد بخواهید .

برای این منظور بدون این که پیراهنی بر تن خود داشته باشید و چنان چه بر تن دارید بسیار نازک باشد ، می توانید اقدام به اندازه گیری کنید . ابتدا می بایست حدود ۱۰ سانتی متر از زیر ناف خود را به وسیله خودکار علامت گذاری کنید . حال در مرحله بعد متر را از روی این نقطه حرکت داده و دور کمر خود پیچ دهید .

مطلوب تر است که هنگام اندازه گرفتن یکی از انگشتان خود را میان شکم و متر قرار دهید . هنگامی که متر مجدد به نقطه ابتدایی باز گردد ، عددی را نشان خواهد داد که آن سایز در حقیقت سایز دوز کمر شما خواهد بود . این سایز را به وسیله همان خودکار بر روی یک کاغذ یادداشت کنید و با خیال آسوده به مرحله بعدی بروید .

بعد از این کار سایز دور کمر خود را به درستی کسب کرده اید ، این را می دانید که هنگام خرید کردن می بایست دقیقا به دنبال چه چیزی بگردید . تنها نیاز است از فروشتده طلب کنید شلوار را بر روی یک سطح صاف قرار دهد و از سمت چپ تا سمت راست کمر را اندازه گیری کنید . حال این عدد به دست آمده را هنگامی که در عدد دو ضرب کنید به یک عددی خواهید رسید که چنان چه با اندازه دور کمر خود مساوی در بیاید ، شما یک قدم بزرگ در انتخاب کردن شلوار مناسب با بدن خود بر داشته اید .

این نکته را به خاطر داشته باشید که سایز مارک های گوناگون نسبت به هم دارای تفاوت می باشند . به طور مثال لباس یا سایز متوسط یک مارک معروف ممکن است در واقعیت سایز کوچک یک لباس از یک برند دیگر باشد .

درباره شلوار های جین داستان کمی متفاوت می شود چرا که شلوار های جین ممکن است پایین تر از دور کمر شما قرار بگیرد ولیکن در نهایت بر روی استخوان های دو طرف لگن ثابت می شود .

شلواری که از حد ذکر شده پایین تر واقع شود یک ظاهر نا خوشایند برای شما خواهد ساخت . این موضوع نه برای خانم ها و نه برای آقایان مناسب نخواهد بود .

پس در ابتدا دنبال شلوار فاق بلند بروید . بعد از آن توجه داشته باشید که بهتر است کمر شلوار ، از جلو و پشت دارای قد یک سانی باشد . به این منظور که به گونه ای نباشد که روی شکم شما را بپوشاند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *