چگونه فرد سایز بزرگ لباس انتخاب کند ؟ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

چگونه فرد سایز بزرگ لباس انتخاب کند ؟

چگونه فرد سایز بزرگ لباس انتخاب کند ؟

چگونه فرد سایز بزرگ لباس انتخاب کند تا اندام آن کشیده تر و باریک تر نشان داده شود ؟

آیا راه حلی وجود دارد تا با استفاده کردن از یک نوع لباس و یک طیف رنگی خاص درنظر دیگران لاغر تر نشان داده شویم ؟

در انتخاب جنس پارچه لباسی که انتخاب و خریداری می کنید دقت داشته باشید چرا که نقشی مهم و تعیین کننده در لاغر تر نشان دادن شما خواهد داشت . اگر هدف لاغر تر نشان داده شدن دارید می بایست به جای اینکه پارچه هایی با تار و پود برجسته و بافت درشت را انتخاب کنید ، همواره به دنبال پارچه هایی مانند حریر بروید که هم ظریف هستند و هم لطیف!

باید بگوییم که خطوط نازک شما را لاغر تر نشان میدهند و خط های به نسبت پهن تر ، شما را چاق تر نشان می دهد. پس می بایست ضمن توجه کردن به سایز خود به انتخاب لباس دست بزنید.

چنان چه تونیک پوش هستید ، هنگامی که تونیک بالای باسن شما قرار می گیرد نه تنها باعص بزرگ نشان دادن اندام شما نمی شود بلکه استخوان بندی بدن شما را ظریف و ریز نمایش می دهد . هر گونه لباسی که بر روی دور تا دور باسن شما قرار بگیرد ، اندام شما را بزرگ نشان خواهد داد.

چنان چه می خواهید تونیک و یا پیرهن سفیدی را بر تن کنید ، به شما توصیه می کنیم یک کمربند مشکی داری طرح را روی لباس خود ببندید زیرا با انجام دادن این کار تمام توجه و حواس ها به طرف کمربند جلب خواهد شد و همین امر باعث می شود که در مقابل دیدگان سایر افراد ، باریک تر به نظر خواهید رسید .

یکی از پر کاربرد ترین لباس ها برای استفاده خانم ها مانتو می باشد که روزانه با آن بسیار سر و کار دارند و نقش مهمی در لباس فرم میهمانی و یا مجالس دارد . مانتو هایی که در زندگی کاربرد روزانه دارند و خانم ها به صورت مکرر از آن استفاده می کنند باید تن خور بسیار مناسبی به معنی واقعی داشته باشند. باید دارای جیب باشند و دکمه ها و زیپ مناسبی بر روی آن ها طراحی شده باشد و در پایان هم از نظر رنگ مناسب باشد تا این امکان وجود داشته باشد که در تمامی مکان ها بشود از آن استفاده کرد .

به هیچ عنوان مانتو هایی با دامن های خیلی گشاد و یا دامن های کلوش نپوشید . هم چنین مانتو هایی که قد بسیار بلندی دارند را از چرخه انتخاب خود دور کنید زیرا باعث می شوند شما کوتاه تر به نظر برسید .

وجود راه راه عمودی باریک بر روی مانتو باعث می شود که شما بلند تر به نظر بیایید . جدا از این نکته این نوع از مانتو ها بسیار کلاسیک و رسمی هستند.

فروشگاه عالی مد ارائه دهنده بهترینها مطابق سلیقه شما در مدل ها و طرح های متنوع میباشد .

اگر اهل دامن پوشیدن هستید بهتر است دامنی را انتخاب کنید که مدل A انگلیسی باشد و هم چنین قد دامن تا روی زانو های شما باشد . مهم ترین نکته این نوع دامن این بوده که ران های شما را می پوشاند کفش های پاشنه لند بپوشید چرا که شما را کشیده تر ، بلند تر و لاغر تر نشان خواهد داد .

می توانید به دامن و شلوار های فاق بلند رو آورید. کمر های بلند تر به شما کمک می کنند که پاهای شما کشیده تر و در نهایت شما قد بلند تر به نظر برسید. همان کاری که شلوار های فاق کوتاه هرگز نمی توانند برای شما انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *