چگونه سایز لباسمان را درست اندازه گیری کنیم؟ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

چگونه سایز لباسمان را درست اندازه گیری کنیم؟

چگونه سایز لباسمان را درست اندازه گیری کنیم؟

 چگونه سایز لباسمان را درست اندازه گیری کنیم؟

چگونه سایز لباسمان را درست اندازه گیری کنیم تا لباس به تن ما زیبا بشینید و همین طور باعث کشیده تر و جمع تر شدن ما بشود ؟

در استاندارد های جهانی معین نمودن درست و صحیح سایز و دریافتن دقیق اندازه و صحیح ، یکی از مهم ترین موارد در تهیه نمودن لباس است . امر مهمی است که لباس مورد نظر شما بر روی اندام شما کامل بنشیند . لباس نباید با بیش از حد گشاد بودنش به اندام شما زار بزند و همین طور در مقابل نباید به اندازه ای جذب باشد که حس راحتی و آرامش در آن را نداشته باشید .

اساسی ترین مکانی که شما نمی توانید به طور صحیح سایز خودتان را بسنجید ، فروشگاه ها می باشند چرا که شما این امکان برایتان فراهم نیست که لباس را بر تن کرده و امتحان کنید .

برای اندازه گیری سایز خودتان در ابتدا می بایست به چند نکته راحت و آسان توجه کنید .

نکته اول : برای اندازه گیری می بایست حتما از متر هایی که استاندارد هستند ، استفاده کنید .

نکته دوم : سعی کنید پیش از سایز گیری آب و یا غذای زیاد میل نکنید .

نکته سوم : لازم است لباسی که بر تن دارید حتما نازک باشد . به هیچ وجه از لباس کلفت هنگام سایز گیری استفاده نکنید .

نکته چهارم : صاف بایستید . حتما شانه های خود را به عقب داده و کمر و گردن خودتان را در راستای اندامتان نگه دارید تا عدم رعایت این نکته ، موجب افتادگی شکم شما نشود .

و اما نکته آخر : به منظور گرفتن سایز ، حتما از یک شخص با انصاف و با دقت یاری بگیرید .

به منظور خریداری کردن لباس ، اندازه گیری صحیح و مطمئن بهترین راه بوده ولی اگر زمان لازم برای این کار را در اختیار نداشتید ، می توانید یک لباس را مد نظر قرار داده و با خود به فروشگاه ببرید . هم چنین می توانید جزئیات کامل و اندازه های لباس را جایی یادداشت کرده و همیشه همراه خود نگه دارید .

لباس سایز مناسب خود را در فروشگاه اینترنتی عالی مد بخواهید .

این روش که ذکر کردیم در رابطه با خرید شلوار هم بسیار تاثیر گذار و قابل نتیجه خواهد بود .

لازم است ذکر کنیم که تفاوت داشتن عدد سایز بر روی لباس های یک شخص به معنی عدم رعایت کردن استاندارد در دوخت نمی باشد . برعکس در بعضی از مورد ها همین متفاوت بودن خودش بر پایه استاندارد جهانی می باشد .

عده ای از اشخاص هستند که همیشه با انتخاب و خرید لباس کمی مشکل دارند زیرا دوسایزی بوده و دارای یک سایز نیستند . دو سایزی بودن یعنی این که بالا تنه این افراد با پایین تنه شان هماهنگی و تعادل ندارد . چنان چه به تازگی با این مشکل روبرو شده اید ناراحت نباشید زیرا می توانید به سرعت به فکر اصلاح نمودن سایز اندام خود بیفتید .

این دسته از افراد با کمک گرفتن از مربی حرفه ای در یک باشگاه و یا مشورت گرفتن از یک پزشک ، می توانند سایز اندام خود را بدون دغدغه تغییر دهند و به سایز ایده آل خود برسند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *