چرا لباس یقه هفت ، قد را بلند نشان می دهد | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

چرا لباس یقه هفت قد را بلند نشان می دهد

چرا لباس یقه هفت قد را بلند نشان می دهد

چرا لباس یقه هفت ، قد را بلند نشان می دهد و با سایر مدل یقه ها چه تفاوتی دارد ؟

امروز در این مبحث به بررسی انواع مدل یقه لباس ها و تاثیرات این مدل ها بر اندام افراد صحبت خواهیم کرد .

چنان چه شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تا به حال به این موضوع توجه نکرده اید که چه مدل یقه ای بیش تر به شما می آید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید .

فروشگاه لباس عالی مد با سابقه درخشان دز زمینه عرضه انواع لباس سایز بزرگ و طبق مد روز ، گزینه مناسبی برای خانم های خوش سلیقه و سخت پسند می باشد .

هم چنین می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه ، از انواع مدل ها دیدن فرمایید .

 

یقه هفت در لباس ها

چنان چه جزو افرادی می باشید که استایل شما به صورت هرم وارونه می باشد ، به این معنی که بالا تنه شما به نسبت پایین تنه شما بزرگ تر است ، مطلوب ترین گزینه انتخابی برای شما تی شرت ، بلوز و یا پیراهن یقه هفت می باشد .

چرا که لباس هایی با یقه هفت دقیقا مقابل لباس های یقه گرد ، درشتی بالا تنه شما را به راحتی می پوشاند و آن قسمت را کوچک تر نشان می دهد . همین طور یقه هفت در مقابل یقه گرد دارای جلوه رسمی تری می باشد .

علاوه بر این موضوع که لباس های یقه هفت در همه حال پرستیژ و استایل خاص خود را محفوظ نگه می دارند ، دارای یک امتیاز مثبت دیگر نیز هستند و یقه های هفت هر چقدر طویل تر باشند به متناسب نمایش دادن شانه های عریض و پهن یاری بیش تری می رسانند . کاربرد دیگری از این یقه ها که قابل ذکر می باشد این مسئله است که این یقه ها بالا تنه شما را بلند تر نمایش می دهند .

یقه گرد در لباس ها

ساده ترین انتخاب در همه حال به طور معمول یقه های گرد می باشد و اصولا گزینه های ساده ، انتخابی تضمین شده را پیش رو خواهند داشت ولیکن این دفعه این اصل صحیح نبوده و در حقیقت یقه های گرد را می بایست استثناء از این قاعده معرفی نمود .

یقه گرد برای آن دسته از افرادی مناسب می باشد که دارای بالا تنه کوچک و ظریفی هستند . خانم هایی که در این ناحیه چاق هستند ، مطلوب تر است که به دنبال بلوز هایی با یقه گرد نروند .

یقه هالتری در لباس ها

آن دسته از یقه هایی که در پشت گردن می افتند نیز برای آن دسته از افرادی که فرم شانه های آنان توپر و درشت می باشد مناسب هستند به طوری که بندی که در پشت گردن می افتد به هیچ عنوان باریک و نازک نباشد .

یقه مربعی در لباس ها

انتخاب کردن یک لباس با یقه مربعی به این منظور است : به وجود آوردن یک فضای هندسی بر روی لباس .

اشکال هندسی قادر هستند که فضا را چیده شده و مرتب نمایش دهند . یقه های مربعی هم ظواهر شما را با نظم تر نمایش می دهند ، البته این یقه ها برای بلوز ها کاربرد چندانی نخواهند داشت و بیش تر برای پیراهن های نیمه رسمی مورد استفاده قرار می گیرند .

یقه دلبری برای لباس ها

این نوع مدل چون به شکل قلب نیز شبیه می باشد در زبان انگلیسی به آن یقه قلبی هم نسبت داده می شود ولیکن خیاطان ایران زمین آن را با نام یقه دلبری می خوانند . این نوع یقه در انواع پیراهن های نیمه رسمی و رسمی کاربرد فراوانی دارد .

چنان چه گردنبند خاص و قابل توجهی دارید که تمایل دارید در یک مراسم خاص بدرخشید ، مطلوب است آن را با پیراهن هایی با یقه دلبری بیندازید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *