پوشش مناسب زمستانی افراد سایز بزرگ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

پوشش مناسب زمستانی افراد سایز بزرگ

پوشش مناسب زمستانی افراد سایز بزرگ

 

پوشش مناسب زمستانی افراد سایز بزرگ به چه صورتی باشد تا ایراد های اندام خود را بتوانند در این فصل پنهان کنند و خوش استایل تر بشوند؟

پالتو و کت از جمله لباس هایی است که در پاییز و زمستان برای اکثر خانم ها بسیار اهمیت داشته و نقش بسزایی در شیک بودن خانم ها در این فصل دارد .

در این میان افراد چاق نمی توانند هر نوع لباس زمستانی را به تن کنند چرا که برخی از لباس های زمستانی در چاق تر نشان دادن این دسته از افراد نقش پر رنگی دارد . مثلا افراد چاق به هیچ وجه نمی توانند از کاپشن های پف دار استفاده کنند چرا که این مدل از لباس های زمستانی آن ها را چاق تر و پهن تر نشان می دهد . پس می بایست لباس هایی انتخاب و تهیه کنند که آن ها را ریز تر و کشیده تر نشان دهد .

استفاده از نیم پالتو

آن دسته از نیم پالتو هایی که در قسمت کمری آن ها کمی جذب تر و تنگ تر می باشد گزینه بهتر و مناسب تری برای افراد چاق است چرا که این نوع پالتو باعث می شود تا کمر این دسته از افراد باریک تر به نظر برسد .

افراد چاق به ویژه خانم هایی که دارای بالا تنه چاق تری نسبت به سایر اعضای بدن خود هستند ،  این گزینه از مناسب ترین گزینه های لباس زمستانی برای آن ها به شمار می رود.

این توصیه می شود که این نوع پالتو ها را در رنگ های تیره تری تهیه و استفاده کنند و یا روی مانتوهایی با رنگ های تیره تر بپوشند.

استفاده از پالتوهای کمر دار

اگر دوست دارید قسمت میانی اندام خود را لاغر تر و کشیده تر به نمایش بگذارید ، بهترین گزینه برای انجام این امر این است که از پالتو هایی استفاده کنید که دارای کمر می باشند . این نوع پالتوها برای افراد چاق به ویژه افرادی که اندام سیبی شکل دارند و یا مانند ساعت شنی هستند بهترین و ایده آل ترین گزینه به حساب می آید.

استفاده از پالتو پایین کلوش

آن دسته از افراد و خانم هایی که پایین تنه آن ها نسبت به یار اعضای بدنشان درشت تر و پهن تر است و یا به اصطلاح خودمان اندام آن ها گلابی شکل است ، می توانند از پالتوهایی استفاده کنند که پایین تنه کلوشی دارند چرا که این نوع از انواع پالتو آن ها را خوش هیکل تر در این فصل نشان خواهد داد.

استفاده از کت دراپه

این نوع از کت های زمستانی گزینه بسیار مناسبی برای خانم های چاق می باشد چرا که این مدل شما را باریک تر جلوه می دهد . به ویژه در روزهای خنکی که هوا چندان گرم نیست ، این امکان برایتان فراهم می شود که روی مانتو این کت را پوشیده و اندامی کشیده تر را به نمایش بگذارید .

استفاده از پانچو برای افراد سایز بزرگ

یک لباس زمستانی شیک و مناسب که می تواند ایراد های اندام افراد چاق را به راحتی بپوشاند ، پانچو می باشد چرا که این نوع از لباس شما را لاغر تر از آن چه هستید نشان داده و عیب های اندام شما را به راحتی پوشش می دهد .

نکته مهم که افراد چاق می بایست آن را رعایت کنند این است که باید سعی کنند لباس های آن ها همواره یک رنگ باشد . به این منظور که رنگ پالتو یا پانچو آن ها با رنگ شلوار و یا حتی کفش و جوراب آن ها هماهنگی و توازن داشته باشد . شاید این نکته دور از ذهن به نظر برسد ولش شما را لاغر تر نمایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *