پوشش مناسب افراد سایز بزرگ برای مجالس | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

پوشش مناسب افراد سایز بزرگ برای مجالس

پوشش مناسب افراد سایز بزرگ برای مجالس

پوشش مناسب افراد سایز بزرگ برای مجالس

پوشش مناسب افراد سایز بزرگ برای مجالس می بایست به گونه ای تهیه و انتخاب شود که این دسته از افراد را کشیده تر و لاغر تر نشان بدهد . همین طور این امر برای خانم ها بسیار حائز اهمیت است چرا که همیشه دوست دارند در بیرون ، مهمانی ها و مجالس از همه بهتر به نظر برسند پس قطعا انتخاب لباس مجلسی برای مجالس برای خانم ها بیش تر دارای اهمیت و ارزش است .

در این مقاله به این مسئله می پردازیم که بهترین گزینه به منظور انتخاب لباس مجلسی برای افراد سایز بزرگ چه مدل لباس هایی می باشد . پس در ادامه با ما همراه باشید .

تا چندی پیش افراد چاق به خصوص خانم ها ، تنها لباس های قواره بزرگ و بلند و گشاد را انتخاب می کردند تا بتوانند به این وسیله چاقی اندام خود را پنهان کنند . به همین علت مدل های لباس برای این دسته از افراد به چند مدل خاص محدود می شد مانند لباس های گشاد و بلند…

در سال های اخیر بر خلاف سال های گذشته ، با معرفی نمودن افراد مشهور و معروفی که سایز بزرگ و چاق هستند صنعت پوشاک برای این قشر از جامعه متحول شده است و لباس هایی زیبا و شیک ، طبق مد روز و دارای کیفیت به بازار وارد شده اند .

تعدادی از لباس های کیفیت دار ، جدا از قیمتی که دارند شامل ویژگی های دیگری هستند. مانند داشتن ساسون روی سینه و یا داشتن درز و برش های عمودی و یا پلیسه…

اگر لباس ها این اضافات را نداشته باشند به سادگی روی بدن شما می نشینند بدون این که ذره ای منحنی های بدن شما را نمایان و یا برجسته کنند.

مدل لباس مجلسی سایز بزرگ ۲۰۱۸ که جدید ترین انواع مدل در زمینه مد و لباس سایز بزرگ می باشد ، تنوع بسیاری دارد.

باید بگویم که خط های پهن خیال شما را در این زمینه راحت می کند. هم چنین پهنای این خطوط با هم تفاوت نیز دارند. برخی از خط ها نازک هستند و برخی هم ضخامت بیش تری نسبت به سایرین دارند.

نکته بعدی این است که شما باید اعداد را بشناسید. شما می توانید کوتاه بودن قد خود را کاملا پنهان کنید . تنها کافی است که پوشیدن لباس های دارای یقه هفت یا v شکل را نسبت به سایر مدل ها ترجیح دهید. این نکته را به خاطر بسپارید که هر چه میزان این هفت بودن بلند تر باشد باعث می شود که شما کشیده تر و بلند قد تر به نظر برسید.

اگر علاوه بر قد کوتاه بودن ، اضافه وزن هم دارید به سراغ بلوز هایی با رنگ های تیره تر بروید. رنگ های تیره شما را کشیده تر و لاغر تر نشان می دهند و همین موضوع هم باعث رضایت بخشی شما می شود.

هر چقدر یقه شما عمق بیش تری داشته باشد شما بیش تر به هدف خود ، یعنی قد بلندی خود نزدک می شوید.

لطف کنید و تا جایی که برایتان امکان دارد به سراغ شلوار های خیلی گشاد و آزاد نروید. چرا که این شلوار ها نه تنها شما را بلند تر نمی کنند بلکه از همان چیزی هم که هستید شما را کوتاه تر می کنند.

نکته ای که درباره رنگ بلوزها ذکر کردیم درباره شلوار هم صدق می کند.

فروشگاه عالی مد مطابق سلیقه و خواسته ی شماست.

از انگشتر های حجیم و دارای پهنای زیاد استفاده نکنید چون اصلا به صلاح شما نیست. این نوع انگشتر ها دست شما را تپل تر و پهن تر نشان می دهند پس بهتر است به سراغ مدل های ظریف بروید.

تنها با چند انتخاب درست و کمی تحلیل کردن می توانید ناراحتی را برای نداشتن لباس مناسب در مهمانی ها و مجالس از خود دور کنید و لبخند رضایت را جایگزین کنید.

هم چنین اگر شکم دارید از لباس های راسته و یا لباس های دارای کمربند استفاده کنید تا یک کمر دیگر برای خودتان ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *