هر لباس چه معنایی را منتقل می کند ؟ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

هر لباس چه معنایی را منتقل می کند ؟

 

هر لباس چه معنایی را منتقل می کند ؟

هر لباس چه معنایی را منتقل می کند و بیان گر چه شخصیتی از درون هر فرد می باشد ؟

اهمیت لباس در ظاهر انسان ، مسئله ای نیست که بتوانیم به راحتی از کنار آن بگذریم یا این مسئله را دست کم بگیریم .

حقیقت مسئله این موضوع می باشد که لباسی که شما بر تن می کنید ، می تواند تاثیر روان شناختی روی شما گذاشته و هم چنین توانایی این را دارد تا همان احساس را بر روی اطرافیان شما نیز بر جای بگذارد .

معمولا رنگ های تیره به خصوص رنگ مشکی جزو رنگ های ممتاز به شمار می رود ، ولیکن در جامعه امروز به نسبت کاربرد کم تری دارد و عموما در مراسم عزاداری از این رنگ استفاده می شود .

چنان چه قصد دارید با به کار گرفتن از لباس ، خصوصیات و ویژگی های اخلاقی و ذاتی خود را نمایش دهید ، لازم است در هر مکان و زمانی ، لباسی را بر تن کنید که اشخاص اطراف شما احساسی که در آن موقعیت دارید را متوجه بشوند .

چنان چه در اکثر مواقع لباس های شما دارای چروک بوده و با هم تناسب نداشته باشد ، اطرافیان شما این برداشت را خواهند داشت که شما فرد شلخته ای هستید .

مدل لباس هایی که ما بر تن می کنیم نه تنها به دیگران انتقال می دهید که ما چه شخصیت درونی داریم ، بلکه همان گونه که در بالا ذکر کردیم ، احساس خوب یا بدی هم به اطرافیان انتقال می دهد . لباسی که ما بر تن می کنیم ، چه شادی آور باشد و چه غم انگیز باشد ، خواه یا نا خواه این موضوع را به اطرافیان ما هم انتقال می دهد و آن ها با ما هم حس خواهند شد .

آن دسته از افرادی که عموما به دنبال لباس های تنگ و کوتاه هستند ، همواره شخصیت خسیسی دارند . چرا که نوع و شیوه پوشش آن ها نشان دهنده تنگ نظری می باشد . این دسته از افراد همواره سعی می کنند که تمام فکر خود را بر روی پوشش خود متمرکز کنند .

لباس پوشیدن و شخصیت شناسی رابطه مستقیمی با یک دیگر دارند چرا که نوع و رنگ لباسی که شما بر تن دارید ، نشان دهنده شخصیت و ثبات درونی شما می باشد .

لباس در طرح های و رنگ های متنوع مطابق سلیقه خود را در فروشگاه اینترنتی عالی مد بخواهید .

نمی ‌توان فقط به وسیله یک مسئله از فرد شناخت کاملی به دست آورد و مثلا بیان کرد او در زندگی شخص موفقی است یا زندگی خوبی ندارد . چنان چه هدف دارید که در دیگران تصویری مثبت از خود بسازید می بایست به جزئیات توجه زیادی کنید .

تعداد کثیری از مردم جهان نوع پوشش را بیان کننده وضعیت اقتصادی و اجتماعی یک جامعه می ‌دانند و واضح است این روزها چنان چه بخواهید طبقه یک نفر را تعیین کنید بیش تر از همه به لباس‌های آن شخص توجه می ‌کنید .

این موضوع را فراموش کنید که در گذشته چه سایز لباسی بر تن می کردید ، مسئله ای که اهمیت دارد اندام امروز شماست که چه لباسی به آن برازنده تر به نظر می رسد .

رنگ قرمز رنگی است که توجه مردم را جلب خواهد کرد و شاید مطلوب ترین انتخاب برای پوشش و لباس نباشد ولیکن علم به اثبات رسانده است که این رنگ به کلیه افراد می آید و با هر نوع رنگ پوست سازگاری بالایی دارد .

رنگ زرد هم مثل رنگ قرمز یکی از رنگ‌ های اصلی به شمار می رود و از دسته رنگ‌ های گرم طبقه بندی شده است . این رنگ در طیف نوری قرار دارد و طول موج آن میان رنگ های نارنجی و سبز است . رنگ زرد بیش تر از هر رنگ دیگری چشم انسان ها را به خود جذب می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *