نکته برای خرید لباس زنانه | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | خرید عمده لباس سایز بزرگ

نکته برای خرید لباس زنانه

نکته برای خرید لباس زنانه

۹ نکته برای خرید لباس زنانه

لباس زنانه و خریداری لباس زنانه ، فنون زیادی دارد که خالی از لطف نیست اگر نکاتی را در این باره بدانیم. هر یک از نکاتی که در این مقاله ذکر می کنیم شاید بسیار پیش پا افتاده یا ساده به نظر برسند اما کمک بسیار زیادی به شما می کند تا استایل بهتری برای خودتان ساخته و جلوی انتخاب اشتباه را بگیرید.

فروشگاه عالی مد ارائه دهنده بهترین پوشاک طبق سلیقه مشتری میباشد.

۱) بهترین کار برای انتخاب خوب و یک خرید رضایت بخش این است که به سایز خود وفادار بمانید. عده ای از خانم ها مخصوصا آن دسته از افراد که دارای اضافه وزن هستند این تصور را دارند که با پوشیدن لباس های گشاد و آزاد می توانند اضافه وزن خود را پنهان کنند اما این موضوع در صورتی درست است که لباس انتخاب شده یک سایز از شما بزرگ تر باشد و یا فقط در نواحی خاصی کمی آزاد تر باشد. پس هنگام لباس خریدن سعی نکنید سراغ لباس هایی با سایز های بزرگ تر بروید.

۲) شاید به نظر خیلی از خانم ها شلوار لباسی نباشدکه خیلی به چشم بیاید و همین که یک مانتوی مناسب داشته باشند کفایت می کند که کاملا این تفکر اشتباه است. این که شلوار جین زنانه به خیلی از لباس های شما می آید درست است ولی نباید از شلوار پارچه یا کتان غافل شوید. برای مثال اگر چاق هستید هرگز از شلوار هایی با دمپا های گشاد استفاده نکنید.

۳) هنگام خرید مانتو سعی کنید حتما به رنگ های شاد هم پناه ببرید. متاسفانه بسیاری عادت کرده اند به سراغ رنگ های تیره بروند که فقط روحیه آنان را خسته جلوه می دهد . هنگام خرید مانتو روی رنگ های پر انرژی تر زوم کنید.

۴) زیور آلات نکته دیگر یک استایل خوب می باشد. زیور آلات چیزی شبیه معجزه در شما ایجاد می کند. اگر همیشه سادگی را می پسندید می توانید زیور آلات ساده را انتخاب کنید. زیور آلات خانومانه بودن شما را پر رنگ تر می کند و جذاب بیش تری به ظاهر شما می بخشد.

۵) اگر به دنبال خوش تیپی هستید حتی در حضور فامیل هم تی شرت نپوشید. گزینه بهتر پیش روی شما انتخاب یک شومیز می باشد.

۶) خرید لباس شب زنانه و دخترانه را دست کم نگیرید. همیشه سعی کنید حداقل دو مدل از لباس شب را در کمد خود داشته باشید.

۷) در هنگام خرید لباس زنانه و دخترانه ضروری ترین کاری که باید انجام دهید این است که سایز های مهم را داشته باشید که شامل دور کمر ، دور باسن و دور سینه است. هنگام خرید اینترنتی لباس داشتن این سایز ها بسیار حائز اهمیت بوده و رعایت این نکته شما را از خرید اینترنتی هرگز پشیمان نخواهد کرد. از طرفی دیگر یادتان باشد که به هر فروشگاه اینترنتی نباید اطمینان کنید. به فروشگاه اینترنتی رجوع کنید که دارای ضمانت و معتبر باشد.

۸) شاید زیاد برای شما پیش آمده باشد که بین انتخاب کت و دامن و یا کت و شلوار زنانه دودل بمانید و مردد شوید که کدام یک را برگزینید تا برای شما مناسب تر باشد.جواب این سوال بستگی به چند نکته دارد که یکی از این نکته داشتن آزادی عمل مورد نیاز شما می باشد. چنان چه قرار باشد شما به یک مهمانی پر انرژی بروید بهتر است از کت و شلوار به جای کت و دامن استفاده کنید. عده ای از خانم ها پاهای پرانتزی دارند یا دارای مشکلاتی نظیر واریس هستند ، که بهتر است به جای دامن به سراغ شلوار بروند تا بتواند معایب پاهایشان را پوشش دهد.

۹) حال که کمد شما از انواع لباس های اولیه و شیک پر شده است وقت آن است که آخرین قدم را هم به درستی بردارید. سعی کنید با دیدن عکس هایی از برند هایی معتبر ، برای ست کردن لباس هایتان ایده بگیرید و اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید تا بتوانید بهتر عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *