مدل مانتو زنانه سایز بزرگ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | خرید اینترنتی سایز بزرگ

مدل مانتو زنانه سایز بزرگ

مدل مانتو زنانه سایز بزرگ

 

مدل مانتو زنانه سایز بزرگ می تواند به گونه ای انتخاب و تهیه شود که شما را از آن چه که هستید لاغر تر و کشیده تر نشان دهد . همین طور عکس این قضیه هم وجود دارد یعنی شما با داشتن یک انتخاب غلط و نادرست برای مانتو که نوعی پوشاک اصلی و مهم برای خانم ها به کار می رود ، باعث می شوید که اندامتان پر تر و چاق تر از اندام اصلی خودتان به نظر بیاید .

امروز در این مبحث به این موضوع می پردازیم که به نکاتی هنگام خریداری کردن مانتو توجه کنید تا طبق اندام ایده آل خود به نظر خود و دیگران بیایید .

فرقی نمی کند که اضافه وزن شما در قسمت باسنتان باشد و یا در قسمت میانی بدن شما ، هدف این است که با ایجاد طرح ساعت شنی در ذهن خود توهم تناسب اندام و تعادل را فراهم کنید.

قدم اول برای این منظور این است که اول شکل بدن خود را تعیین کنید. آیا ران پر دارید یا باسن حجیم؟

اگر ران های شما حجیم تر است می توانید با انتخاب یک دامن فون تا زانو و یک تیشرت کوتاه باعث شوید که کمر شما بیشتر به چشم بیاید یا با انتخاب یک شلوار گشاد زنانه در کنار یک تاپ با داشتن یقه قایقی باعث شوید که تعادل و توازن در ران هایتان برقرار شود.

شاید یکی از چشمگیر ترین موارد در پوشش خانم ها همین مانتو می باشد که بسیاری از بانوان وسواس زیادی بر روی این مورد دارند که البته حق هم دارند …ا

انواع مانتوهای زمستانی در طرح های متنوع را در فروشگاه عالی مد میبینید .

 

باید توجه داشته باشید که مدل مانتویی که انتخاب و بر تن می کنید با سایز و قد شما حتما تناسب داشته باشد. خانم های اندام درشت و چاق و هم چنین دارای قد کوتاه باید مدل مانتویی متفاوت تر از خانم های نحیف و قد بلند را انتخاب کنند.

مانتو هایی که دارای رنگ یکسان از بالا تا پایین باشند ، باعث می شوند که شما بلند تر از آن چه که هستید نشان داده شوید . بنابراین به این منظور که خیلی خود را بلند جلوه ندهید با انتخاب ترکیبی از رنگ های مختلف شلوار ، مانتو و کفش باعث بشوید که قدتان دارای تناسب و توازن باشد.

بد نیست برای این که در پاساژ ها و سایت ها و مغازه ها خسته نشوید به این فکر بیفتید که یک مانتو برای خودتان بدوزید .مانتو هایی از جنس استرچ و کشی و یا دارای کمر کشی برای خانم های سایز بزرگ گزینه مناسبی نمی باشد.

جدا از این نکاتی که خاطر نشان شدیم ، نکات مهم دیگری هم در انتخاب مدل مانتو وجود دارد چرا که مدل یک مانتو باید با قد و ترکیب سایز اندام شما هماهنگی و تناسب داشته باشد تا به شما یاری بدهد که ظاهرتان متناسب تر و ایده آل تر به نظر برسد .

تناسب داشتن در پوشش ، یکی از راز های زیبا تر دیده شدن به حساب می آید . چنان چه شما مانتویی را بزرگ تر از سایز اندام خود انتخاب و بر تن کنید جدا از این که بسیار بد هیکل دیده می شوید ، می بایست بروید و هزینه کنید تا خیاط برایتان اندازه کند.

وجود راه راه عمودی باریک بر روی مانتو باعث می شود که شما بلند تر به نظر بیایید . جدا از این نکته این نوع از مانتو ها بسیار کلاسیک و رسمی هستند.

مانتو هایی که در زندگی کاربرد روزانه دارند و خانم ها به صورت مکرر از آن استفاده می کنند باید تن خور بسیار مناسبی به معنی واقعی داشته باشند. باید دارای جیب باشند و دکمه ها و زیپ مناسبی بر روی آن ها طراحی شده باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *