مدل لباس مجلسی سایز بزرگ 2018 | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

مدل لباس مجلسی سایز بزرگ ۲۰۱۸

 

مدل لباس مجلسی سایز بزرگ ۲۰۱۸

مدل لباس مجلسی سایز بزرگ ۲۰۱۸ که جدید ترین انواع مدل در زمینه مد و لباس سایز بزرگ می باشد ، تنوع بسیاری دارد.

 سایز بزرگ ۲۰۱۸ برای افراد قد کوتاه باید چگونه باشد؟

باید بگویم که خط های پهن خیال شما را در این زمینه راحت می کند. هم چنین پهنای این خطوط با هم تفاوت نیز دارند. برخی از خط ها نازک هستند و برخی هم ضخامت بیش تری نسبت به سایرین دارند.

حال این سوال در ذهن شما نقش می بندد که کدام یک از این خطوط برای شما و استایل شما منسب تر است؟ باید بگوییم که خطوط نازک شما را لاغر تر نشان میدهند و خط های به نسبت پهن تر ، شما را چاق تر نشان می دهد. پس می بایست ضمن توجه کردن به سایز خود به انتخاب لباس دست بزنید.

نکته بعدی این است که شما باید اعداد را بشناسید. شما می توانید کوتاه بودن قد خود را کاملا پنهان کنید . تنها کافی است که پوشیدن لباس های دارای یقه هفت یا v شکل را نسبت به سایر مدل ها ترجیح دهید. این نکته را به خاطر بسپارید که هر چه میزان این هفت بودن بلند تر باشد باعث می شود که شما کشیده تر و بلند قد تر به نظر برسید.

نکات ذکر شده درباره مردان و زنان یکسان است. ینی هر دو می توانند لباس هایی با یقه هفت بپوشند. فقط باید این نکته مهم را به یاد داشته باشید که اگر علاوه بر قد کوتاه بودن ، اضافه وزن هم دارید به سراغ بلوز هایی با رنگ های تیره تر بروید. رنگ های تیره شما را کشیده تر و لاغر تر نشان می دهند و همین موضوع هم باعث رضایت بخشی شما می شود.

یقه های گرد هم علاوه بر یقه های هفت برای شما می توانند راه گشا باشند به شرطی که گردی آن ها شبیه به یک دوم یک بیضی باشد و دارای گود زیاد.

هر چقدر یقه شما عمق بیش تری داشته باشد شما بیش تر به هدف خود ، یعنی قد بلندی خود نزدک می شوید.

حال به مقوله شلوار می رسیم. چنان چه شما بلند قد نیستید اصلا نباید به سراغ شلوار هایی بروید که فاق کوتاهی دارند چرا که یکی از فجیع ترین لباس و مد را برای خودتان رقم می زنید. به جای این مورد ، می توانید به دامن و شلوار های فاق بلند رو آورید. کمر های بلند تر به شما کمک می کنند که پاهای شما کشیده تر و در نهایت شما قد بلند تر به نظر برسید. همان کاری که شلوار های فاق کوتاه هرگز نمی توانند برای شما انجام دهند.

لطف کنید و تا جایی که برایتان امکان دارد به سراغ شلوار های خیلی گشاد و آزاد نروید. چرا که این شلوار ها نه تنها شما را بلند تر نمی کنند بلکه از همان چیزی هم که هستید شما را کوتاه تر می کنند.

نکته ای که درباره رنگ بلوزها ذکر کردیم درباره شلوار هم صدق می کند.

بسیاری از خانم ها به لباس های گل دار علاقه مند هستند. بسیاری دیگر هم به پیرهن های طرح دار علاقه زیادی دارند. چنان چه شما یکی از این گزینه ها هستید اما قد کوتاهی دارید ، بهتر است قید شلوغ کاری را بزنید. مبادا سراغ کیف هایی با سایز بزرگ بروید چرا که این نوع کیف ها تمام تلاش شما را هدر می دهند. از حالا به بعد به سراغ وسایل کمتر بروید و کیف هایی با سایز های کوچک تر انتخاب کنید.

از انگشتر های حجیم و دارای پهنای زیاد استفاده نکنید چون اصلا به صلاح شما نیست. این نوع انگشتر ها دست شما را تپل تر و پهن تر نشان می دهند پس بهتر است به سراغ مدل های ظریف بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *