مدل شومیز سایز بزرگ مجلسی | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | خرید اینترنتی لباس سایز بزرگ

مدل شومیز سایز بزرگ مجلسی

مدل شومیز سایز بزرگ مجلسی

شومیز چیست؟

شومیز یکی از دسته لباس های ساده زنانه  ایست که طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. شومیز ها با انواع لباس ها ست شده و در طرح، رنگ و جنس های مختلفی دوخته خواهند شد.

مدل شومیز سایز بزرگ مجلسی

شومیز ها در طرح های مختلف و سایزهای مختلف دوخته می شوند و از الگویی نسبتا ساده برخوردارند. مدل های ساده از شومیز در حقیقت در طرح پیراهن مردانه با الگوهای زنانه دوخته می شوند، چنین مدل هایی را با هر نوع لباسی می توان ست کرد، از دامن کوتاه گرفته تا بلند، شلوار یا به عنوان زیر سارافونی و زیر جلیقه استفاده از چنین مدل شومیز هایی با هیچ محدودیتی رو به رو نخواهد بود. شومیز ها در سه مدل بدون آستین، آستین بلند و آستین کوتاه دوخته می شوند و هریک از جذابیت بسیار زیادی برخوردار خواهند بود.

لباس مشکی ها ، شومیز مشکی ها ، پیراهن های مشکی و مانتو مشکی های سایز بزرگ بجز خانم هایی با اضافه وزن برای خانم های باردار که حالا دنبال لباس هایی هستند که که کمی شکم آنها را مخفی کند مفید خواهد بود . به علاوه از ایده های این مدل لباس مشکی های زنانه حتی خانم هایی با وزن و سایز نرمال هم میتوانند ایده بگیرند و استفاده کنند .

فقط تنهاچیزی که نیاز دارید، اعتماد به نفسه و همه ی این ها به این بستگی داره که یاد بگیرید چگونه لباس مناسبتان را بپوشید  پوشیدن لباس متناسب با فرم بدنتون بسیار مهم است  و نکات مربوط به اون ها رو موقع لباس پوشیدن رعایت کنید. بدانید  که چطور می تونید ویژگی های مثبت تون رو برجسته کنید و با چیزهایی که می پوشید احساس اعتماد به نفس داشته باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *