مانتوهای سایزبزرگ برای زمستان | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

مانتوهای سایزبزرگ برای زمستان

مانتوهای سایزبزرگ برای زمستان

 

مانتوهای سایز بزرگ برای زمستان باید به گونه ای انتخاب شوند که افراد درشت اندام را کشیده تر از آن چه که هستند نشان دهند .

خانم های سایز بزرگ بهتر است چه نوع مانتویی بپوشند تا ایراد های اندام آن ها را پنهان کرده و این دسته از افراد را کشیده تر و لاغر تر نشان دهند؟

یکی از پر کاربرد ترین لباس ها برای استفاده خانم ها مانتو می باشد که روزانه با آن بسیار سر و کار دارند و نقش مهمی در لباس فرم میهمانی و یا مجالس دارد . مانتو هایی که در زندگی کاربرد روزانه دارند و خانم ها به صورت مکرر از آن استفاده می کنند باید تن خور بسیار مناسبی به معنی واقعی داشته باشند. باید دارای جیب باشند و دکمه ها و زیپ مناسبی بر روی آن ها طراحی شده باشد و در پایان هم از نظر رنگ مناسب باشد تا این امکان وجود داشته باشد که در تمامی مکان ها بشود از آن استفاده کرد .

تناسب داشتن در پوشش ، یکی از راز های زیبا تر دیده شدن به حساب می آید . چنان چه شما مانتویی را بزرگ تر از سایز اندام خود انتخاب و بر تن کنید جدا از این که بسیار بد هیکل دیده می شوید ، می بایست بروید و هزینه کنید تا خیاط برایتان اندازه کند.

وجود راه راه عمودی باریک بر روی مانتو باعث می شود که شما بلند تر به نظر بیایید . جدا از این نکته این نوع از مانتو ها بسیار کلاسیک و رسمی هستند.

می بایست مانتویی را انتخاب کنید که دارای خط های افقی در طرح پارچه نباشد . راه راه در پارچه ها ، نوار ها و یا خطوط افقی باعث می شوند که شما عریض تر و درشت تر نشان داده شوید .

هرگز به سراغ مانتو های خیلی کوتاه نروید!

مدلهای متنوع مانتوی های سایز بزرگ را در فروشگاه عالی مد ببینید .

به دنبال مدل هایی باشید که در پهلو دارای برش باشند . این نوع مدل از مانتو ها علاوه بر این که تاثیر زیادی در شیک پوشی شما دارند باعث می شوند که هنگام حرکت به آسانی حرکت کنید.

مدل مانتو زنانه سایز بزرگ می تواند به گونه ای انتخاب و تهیه شود که شما را از آن چه که هستید لاغر تر و کشیده تر نشان دهد . همین طور عکس این قضیه هم وجود دارد یعنی شما با داشتن یک انتخاب غلط و نادرست برای مانتو که نوعی پوشاک اصلی و مهم برای خانم ها به کار می رود ، باعث می شوید که اندامتان پر تر و چاق تر از اندام اصلی خودتان به نظر بیاید .

شاید یکی از چشمگیر ترین موارد در پوشش خانم ها همین مانتو می باشد که بسیاری از بانوان وسواس زیادی بر روی این مورد دارند که البته حق هم دارند …

باید توجه داشته باشید که مدل مانتویی که انتخاب و بر تن می کنید با سایز و قد شما حتما تناسب داشته باشد. خانم های اندام درشت و چاق و هم چنین دارای قد کوتاه باید مدل مانتویی متفاوت تر از خانم های نحیف و قد بلند را انتخاب کنند.

مانتو هایی که در زندگی کاربرد روزانه دارند و خانم ها به صورت مکرر از آن استفاده می کنند باید تن خور بسیار مناسبی به معنی واقعی داشته باشند. باید دارای جیب باشند و دکمه ها و زیپ مناسبی بر روی آن ها طراحی شده باشد

جدا از این نکاتی که خاطر نشان شدیم ، نکات مهم دیگری هم در انتخاب مدل مانتو وجود دارد چرا که مدل یک مانتو باید با قد و ترکیب سایز اندام شما هماهنگی و تناسب داشته باشد تا به شما یاری بدهد که ظاهرتان متناسب تر و ایده آل تر به نظر برسد .

تناسب داشتن در پوشش ، یکی از راز های زیبا تر دیده شدن به حساب می آید . چنان چه شما مانتویی را بزرگ تر از سایز اندام خود انتخاب و بر تن کنید جدا از این که بسیار بد هیکل دیده می شوید ، می بایست بروید و هزینه کنید تا خیاط برایتان اندازه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *