لباس پوشیدن و شخصیت شناسی | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | خرید اینترنتی لباس سایز بزرگ

لباس پوشیدن و شخصیت شناسی

 

 

لباس پوشیدن و شخصیت شناسی رابطه مستقیمی با یک دیگر دارند چرا که نوع و رنگ لباسی که شما بر تن دارید ، نشان دهنده شخصیت و ثبات درونی شما می باشد .

امروز در این مقاله توضیحات مختصر و مفیدی در رابطه با ارتباط لباس ها و شخصیت افراد خواهیم داد تا بیش تر با روابط رنگ ها و شخصیت ها آشنایی پیدا کنید .

دورانی در زندگی که بیش تر از هر زمان دیگری انسان به لباس و پوشش خویش توجه می کند ، دوران نوجوانی و جوانی می باشد و افراد تمام حواس خود را متمرکز این مسئله می کنند که چه لباسی بپوشند تا متناسب با ظاهر و شخصیت آن ها باشد .

ولیکن آیا تا به حالا به این مسئله دقت نموده اید که هنگامی که لباس مورد نظر خود را بر تن می کنید ، خلق شما نیز تغییر پیدا می کند یا خیر ؟

ممکن است تجربه از این مسئله داشته باشید که هنگام به پا کردن یک جفت کفش خاص ، اعتماد به نفس بیش تری به شما دست دهد و یا امکان دارد با بر تن کردن یک لباس شیک و رسمی در محل کار خود ، احساس کنید مهارت بسیار بالایی در حرفه خود دارید . بیش تر اوقات هم به علت بر تن کردن یک مدل لباس ، احساس می کنید که آرامش و راحتی بیش تری دارید .

حقیقت مسئله این موضوع می باشد که لباسی که شما بر تن می کنید ، می تواند تاثیر روان شناختی روی شما گذاشته و هم چنین توانایی این را دارد تا همان احساس را بر روی اطرافیان شما نیز بر جای بگذارد .

مدل لباس هایی که ما بر تن می کنیم نه تنها به دیگران انتقال می دهید که ما چه شخصیت درونی داریم ، بلکه همان گونه که در بالا ذکر کردیم ، احساس خوب یا بدی هم به اطرافیان انتقال می دهد . لباسی که ما بر تن می کنیم ، چه شادی آور باشد و چه غم انگیز باشد ، خواه یا نا خواه این موضوع را به اطرافیان ما هم انتقال می دهد و آن ها با ما هم حس خواهند شد .

شخصیت شناسی و شلختگی

چنان چه در اکثر مواقع لباس های شما دارای چروک بوده و با هم تناسب نداشته باشد ، اطرافیان شما این برداشت را خواهند داشت که شما فرد شلخته ای هستید .

این که شما در لباس پوشیدن خود شلخته باشید و لباس های شما با هم همخوانی و تناسب نداشته باشد ، پیام آور این مسئله به دیگران است که شما برای کار خود ، آینده خود و انسان های اطراف خود اهمیت نداده و ارزش قائل نمی شوید و در نهایت این نتیجه حاصل می شود که شما فرد قابل اطمینانی نخواهید بود و به شما اعتماد نخواهند کرد .

فروشگاه عالی مد برای انواع سلیقه ها در طرح  های متنوع .

شخصیت شناسی و عرصه مد

در هر نوع لباسی که این شخصیت های معروف بر تن می کنند ، یک برند شناخته شده و معروف قابل مشاهده می باشد . این دسته از افراد تمایل زیادی دارند که اطرافیان این برند ها را بر تن آن ها مشاهده کنند .

شخصیت های گوناگونی وجود دارند که این گونه از لباس پوشیدن را راهی به منظور رسیدن به موفقیت برای خود می دانند ولی عده ای از اشخاص هم امکان دارد که تفکر کنند که با یک آدم با شخصیت مادی گرا یا دارای اعتماد به نفس رو به پایین مقابل می شوند که تنها قصد دارد با این نوع طرز پوشش به جبران برآید یا آن مسئله را پوشش دهی کند .

شخصیت شناسی و خساست

آن دسته از افرادی که عموما به دنبال لباس های تنگ و کوتاه هستند ، همواره شخصیت خسیسی دارند . چرا که نوع و شیوه پوشش آن ها نشان دهنده تنگ نظری می باشد . این دسته از افراد همواره سعی می کنند که تمام فکر خود را بر روی پوشش خود متمرکز کنند .

چنان چه قصد دارید با به کار گرفتن از لباس ، خصوصیات و ویژگی های اخلاقی و ذاتی خود را نمایش دهید ، لازم است در هر مکان و زمانی ، لباسی را بر تن کنید که اشخاص اطراف شما احساسی که در آن موقعیت دارید را متوجه بشوند .

در اصل روان شناسان به این موضوع رسیده اند که پوشش به این گونه تاثیر حقیقی بر خلق شما و همین طور دید گاه اطرافیان نسبت به شما و فعالیت شما دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *