لباس ها هر کدام چه مفهومی دارند ؟ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

لباس ها هر کدام چه مفهومی دارند ؟

 

لباس ها هر کدام چه مفهومی دارند ؟

لباس ها هر کدام چه مفهومی دارند و چه چیزی را به بیننده و اطرافیان اعلام می کنند ؟ آیا به این موضوع باور دارید که لباس های شما نشانگر شخصیت درونی شما خواهند بود ؟

شاید کمی عجیب به نظر بیاید اما تک تک لباس های بر تن شما با اطرافیان شما سخن خواهند گفت و شما را معرفی خواهند کرد .

آیا تا به حال به گوش شما خورده است که می ‌گویند می ‌توان شخصیت یک مرد را از روی کفش‌های وی تحلیل کرد ؟ البته می بایست مطرح کرد که به این سادگی ‌ها هم انجام پذیر نیست اما غیر ممکن هم نخواهد بود .

نمی ‌توان فقط به وسیله یک مسئله از فرد شناخت کاملی به دست آورد و مثلا بیان کرد او در زندگی شخص موفقی است یا زندگی خوبی ندارد . چنان چه هدف دارید که در دیگران تصویری مثبت از خود بسازید می بایست به جزئیات توجه زیادی کنید .

این که به طور مثال نوع پیراهن‌ شما با کت و کمربند تناسب داشته باشد. از طرف دیگر چنان چه خیلی آدم ریسک پذیری نیستید و به دنبال راهی مطمئن به منظور تاثیر گذاری روی دیگران می گردید ، به دنبال تیپ‌ های کلاسیک بروید ، چرا که این تیپ‌ ها درس خود را در طول تاریخ پس داده‌ اند و همیشه کسانی که چنین لباس‌ هایی به تن می‌ کردند تصویر متعادلی در ذهن مخاطبان خود ثبت می کردند . ولیکن به چه دلیل تیپ کلاسیک مطمئن ‌ترین است ؟ زیرا هر شخصی در هر سن و جنسی ، لاغر یا چاق قادر است از آن استفاده کند و در عین حال تصویری از یک آدم نرمال را در ذهن دیگران خواهد ساخت .

تعداد کثیری از مردم جهان نوع پوشش را بیان کننده وضعیت اقتصادی و اجتماعی یک جامعه می ‌دانند و واضح است این روزها چنان چه بخواهید طبقه یک نفر را تعیین کنید بیش تر از همه به لباس‌های آن شخص توجه می ‌کنید .

حتی می ‌توان گفت آن چه فرد بر تن می کند می ‌تواند میزان جاه ‌طلبی در زندگی ، احساسات و حتی عادت ‌های او را به خوبی بیان می کند . از طرف دیگر خرید کرد‌ن و رفتارهای مصرف ‌گرایانه بیش تر زمان ها نشانه‌ ای از انگیزه‌ های درونی یک فرد است و احساسات ، تجربه های وی و فرهنگ فرد را بیان خواهد کرد .

با ورود به سایت فروشگاه عالی مد  ، به صورت آنلاین می توانید انواع مدل های جدید از لباس شب و لباس خانگی سایز بزرگ را در طرح های مختلف مشاهده کرده و خریدی امن را پیش رو داشته باشید .

چنان چه این نیت را داشته باشیم که حقیقت را بیان کنیم ، هیچ گونه لباسی وجود ندارد که بتوان گفت با پوشیدن آن فرد ظاهری نا موفق پیدا می ‌کند، به این منظور که نمی ‌توان با قاطعیت گفت فلان لباس به هیچ عنوان مطلوب نیست . این امر کاملا نسبی است و به فرد بستگی خواهد داشت . بدترین لباس، لباسی است که شخصیت شما را زیر خود پوشش دهد . لباسی است که بدون توجه به اندام ، موقعیت و سن شما انتخاب شده‌ باشد .

چنان چه همیشه ترجیح می ‌دهید لباس‌ هایی را بر تن کنید که برای اندام شما بسیار گشاد است ، اندام و هیکل‌ شما را متفاوت از چیزی می ‌بینید که دیگران می ‌بینند . حتی امکان دارد روزگاری چاق بوده‌ اید و هنوز هم همان تصور را از اندام و هیکل‌ خود در ذهن دارید . می بایست بفهمید که چه لباسی بیش تر از همه به شما می ‌آید .

این موضوع را فراموش کنید که در گذشته چه سایز لباسی بر تن می کردید ، مسئله ای که اهمیت دارد اندام امروز شماست که چه لباسی به آن برازنده تر به نظر می رسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *