لباس مجلسی سایز بزرگ گیپور | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | خرید اینترنتی لباس سایز بزرگ

لباس مجلسی سایز بزرگ گیپور

لباس گیپور سایز بزرگ شب از انواع لباس هایی است که در مهمانی ها و مجالس عروسی  مورد استفاده قرار می گیرد. لباس های شب در انواع مدل لباس شب سایز بزرگ و مدل لباس شب سایز کوچک و متوسط موجود هستند و شما می توانید از بین این سایزهای که هست  لباسی را که با فرم اندام تان تناسب بیشتری دارد انتخاب کنید.

انتخاب طرح و رنگی مناسب برای لباس شب یکی از دغدغه ها برای خانم ها است به همین علت  بهتر است شما قبل از انتخاب لباس شب گیپور به فرم اندام و رنگ پوست تان  نیز توجه کنید.

افرادی کـه  سایز بزرگ دارند و دارای اضافه وزن هستند میتوانند شیک باشند اما باید رنگ و مدل مناسب با رنگ پوست، اندام و خود تهیه کنند، افراد سایز بزرگ  میتوانند لباسهای شیک مجلسی و لباس های گیپور و  حتی رسمی رابه تن کنند.

تا مدتی قبل خانم‌های چاق فقط بـه دنبال لباس‌هایی گشاد و بلند بودند و تا چاقی خودرا پنهان کنند و به پارچه های حریر و یا حتی گیپور فکر نمیکردند .به خاطر همین مدل‌های لباس برای خانم‌های سایزبزرگ محدود بـه چند مدل خاص مثل لباس‌های گشاد و بلند میشد تا چاقی شان را بپوشاند.

 

اما درسال‌های اخیر با معرفی چهره‌های هنرمند و مشهوری کـه چاق و سایزبزرگ هستند صنعت پوشاک لباس سایز بزرگ نیز در حال تغییر و تحول اسـت و لباس‌هایی شیک و زیبا، مد روز واز جنس گیپور و  با کیفیت بهتر نیز بـه بازار آمده اند.اگر شـما چاق هستید لباس مجلسی را بپوشید کـه متناسب با فرم اندام شـما باشد.

 

لباس مجلسی های سایز بزرگ  علاوه بر رنگ و طرح یک خصوصیت خاص دارند و آن استفاده از جنس پارچه با ظاهری شکیل تر ، رسمی تر و مجلسی تر است ، از جمله پارچه های حریر و ساتن و ریون و گاهی کتان و کرپ کشی و … اما یکی از محبوب ترین انواع لباس مجلسی زنانه در ایران لباس مجلسی های گیپور است که در میان خانم ها طرفدارن پر و پا قرصی دارد. بخصوص که از پارچه های زیبای گیپور میتوان در دوخت انواع لباس از جمله پیراهن ها و ماکسی های مجلسی وانواع کت و دامن و کت و شلوار زنانه استفاده کرد.

یک مدل پیراهن شیک سایز بزرگ که میتواند با هم از پارچه های دانتل و تور و هم از پارچه های گیپور تهیه شود.

لباس مجلسی سایز بزرگ از تنوع زیادی از نظر جنس و طرح و رنگ مدل برخوردارند که این کمک میکند لباس دلخواه خود را ( کت دامن ، کت شلوار ، ماکسی بلند ، پیراهن کوتاه ، بلوز و شلوار ، بلوز و دامن و … ) انتخاب کنید.

 

 

برای خرید لباس سایز بزرگ به نکات زیر توجه کنید :

 

۱.برای خود یک لباس زیر مناسب، انتخاب کنید

۲.از لباستان  برای ایجاد تناسب استفاده کنید

۳.به درز لباس ها دقت کنید

۴.در موردقسمتهای  مشکل دارتان دچار ناراحتی نشوید

۵.از الگو ها و طرح های گوناگون  به نفع خود استفاده کنید

۶.برش هایی را انتخاب کنید که مناسبتان هستند.

 

پوشیدن لباسهای گشاد و بسیار بلند فقط اندام شـما را چاق تر از حد معمول نشان می‌دهند. پیراهن های کمردار می‌توانند ایده خوبی برای انتخاب مدل لباس مجلسی برای خانمهای چاق باشند. با پوشیدن لباس مجلسی های کمر دار شـما می‌توانید قسمت بالاتنه و کمر خودرا طوری تنظیم کنید کـه برآمدگی های بدن شـما متناسب تر بنظر برسند.

چنانچه  میخواهید از بلوز و دامن مجلسی با پارچه گیپور و یا بلوز و شلوار استفاده کنید بهتر اسـت کـه رنگ بلوز شـما با رنگ دامن و یا شلوارتان همرنگ باشد و یا نزدیک بـه رنگ هم باشند. اگر بالاتنه شـما چاق اسـت و تمایل دارید کـه بلوز مجلسی بپوشید حتماً بلوز ها با رنگ تیره را برای پوشیدن انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *