لباس مجلسی سایز بزرگ حریر | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | خرید لباس سایز بزرگ اینترنتی

لباس مجلسی سایز بزرگ حریر

لباس مجلسی سایز بزرگ حریر

در عصر جدید شومیز های مجلسی که جنس های حریر و گیپور دارند بسیار پرطرفدار و پرکاربرد شده اند، خانم های خوش سلیقه خانم های که سایز بزرگ دارند  برای مناسبت ها و جشن های مختلف از شومیز های شیک استفاده میکنند

اگر دانشی  در دوخت و دوز دارید و یا یک خیاط ماهر سراغ دارید با ایده های شیک صاحب بلوز   مدل بلوز حریر و شومیزهای دانتل این بخش صاحب یک لباس مجلسی ساده و شیک شوید. بلوزهای آستین دار و راحت که با طراحی های زیبا و ترکیب سلیقه ای خرج کارهای شیک متناسب سلیقه ی دختران و زنان جوانی چاق و سایز بزرگ  هستند شده است ..

لباس مجلسی سایز بزرگ حریر

پیراهن‌های حریر مناسب مهمانی‌های خودمانی

پیراهن‌های حریر با گل‌های شلوغ و متراکم می‌توانند بسیار زیبا باشند و استایل فوق العاده زنانه و زیبا برای یک مهمانی خودمانی به شما بدهند، اما به شرط آن که طرح لباس با طرح پارچه طوری ادغام شده باشد که از شیک بودن لباس‌تان نکاهد.
اگر  پیراهن حریر با گل‌های ظریفی به رنگ زرشکی می‌بینید که در کنار برگ‌های کوچکِ سبز آبی، خاصیت مکمل بودن با هم دارند و به شما احساس نشاط و گرما و در عین حال با لطافت پارچه خنکای بهاری را القا می‌کنند. گل‌های بکار رفته در این پیراهن حریر، به صورت یکنواخت و متراکم در سرتاسر پارچه تکرار شده‌اند که می‌توانند انحنای اندام را بپوشانند و استایلی شیک و متناسب برای مهمانی های خودمانی به شما بدهند.
اگر به پیراهن حریر دقت کنید، برش‌هایی که برای ایجاد فرم در قسمت کمرِ لباس داده شده است را می‌بینید که در گل‌های متراکم پارچه محو شده‌اند و شما لباس را به علت خطای دید، بدون برش می‌بینید. پس برای دیده شدن برش‌های خاص و زیبا نیاز به دادن حجم داریم که روی پارچه‌ی طرحِ گلمان به چشم آید. پس با چین‌های روی یقه، آستین و دامن طرح لباس را کاملاً شاد کرده ایم، که در عین حال شیک بودن خود را برای یک مهمانی خودمانی حفظ می‌نماید. پیشنهاد می‌دهیم همراه با این پیراهن حریر از کفش هایی هم رنگ با شاخ و برگ‌هایی که در طرح پارچه دیده می‌شود استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *