لباس سایز بزرگ از چه سایزی شروع می شود؟ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

لباس سایز بزرگ از چه سایزی شروع می شود

لباس سایز بزرگ از چه سایزی شروع می شود

لباس سایز بزرگ از چه سایزی شروع می شود و تعریف شما از لباس سایز بزرگ و سایزبندی لباس های مختلف چیست؟

این که در ابتدا شما بدانید که لباس سایز بزرگ چه تعریفی دارد و هدف خود را طبق تعریفی که در ادامه مطلب ذکر می کنیم ، قرار دهید قطعا نا رضایتی همیشگی خود را برای اندام خود برطرف خواهید کرد چرا که راهکار های مختلفی وجود دارد تا اندام خودتان را به وسیله چند کار ساده و توجه چند نکته ، باریک تر نشان دهید .

در بازار لباس های آماده و حاضری وجود دارد که می توان در سایز های دلخواه آن را خریداری نمود ولیکن سایز بندی لباس های معمول با لباس های قواره دار و سایز بندی این دسته از لباس ها متفاوت می باشد .

الگوی متفاوت در نوع لباس های مختلف ، تفاوتی است که بین لباس های قواره دار و لباس های معمولی مشهود است . پس نتیجه می گیریم که الگوی لباس های معمولی با استایل افراد دارای اندام چاق تناسب و هماهنگی نخواهد داشت .

این که کدام قسمت بدن شما مشکل دار است چیز ناراحت کننده ای نیست! شما به جای ناراحتی در این باره می توانید دیگر ویژگی های خود را تقویت کنید و در نهایت به آن نتیجه کلی بیندیشید.

زمانی که شما موفق شوید طرز فکرتان را اصلاح کنید مسلما از مدل هایی که برای بدن شما مناسب نیستند کم تر استفاده می کنید.

خیلی ساده است تنها با چند انتخاب درست و کمی تحلیل کردن می توانید ناراحتی را برای نداشتن لباس مناسب در مهمانی ها و مجالس از خود دور کنید و لبخند رضایت را جایگزین کنید.

لباس سایز بزرگ از چه سایزی شروع می شود؟در استاندارد های جهانی معین نمودن درست و صحیح سایز و دریافتن دقیق اندازه و صحیح ، یکی از مهم ترین موارد در تهیه نمودن لباس است . امر مهمی است که لباس مورد نظر شما بر روی اندام شما کامل بنشیند . لباس نباید با بیش از حد گشاد بودنش به اندام شما زار بزند و همین طور در مقابل نباید به اندازه ای جذب باشد که حس راحتی و آرامش در آن را نداشته باشید .

عده ای از اشخاص هستند که همیشه با انتخاب و خرید لباس کمی مشکل دارند زیرا دوسایزی بوده و دارای یک سایز نیستند . دو سایزی بودن یعنی این که بالا تنه این افراد با پایین تنه شان هماهنگی و تعادل ندارد . چنان چه به تازگی با این مشکل روبرو شده اید ناراحت نباشید زیرا می توانید به سرعت به فکر اصلاح نمودن سایز اندام خود بیفتید .

به منظور اندازه گیری صحیح می بایست حتما از متر هایی که استاندارد هستند ، استفاده کنید و هم چنین سعی کنید پیش از سایز گیری آب و یا غذای زیاد میل نکنید .

برای خریدانواع  لباس سایز بزرگ در طرح های متنوع به فروشگاه عالی مد مراجعه کنید .

این مسئله را در خاطر داشته باشید که هیچ گونه سایز بندی استانداردی در دنیای مد وجود ندارد . هر یک از برند ها و طراح ها برای تولید لباس سایز بندی مختص به خودشان را دارند . برای مثال چنان چه سایز ۱۴ از یک لباس برند به تن شما بخورد ، در یک برند دیگری این امکان وجود دارد که سایز شما ۱۶ باشد . این موضوع هم به الگوی استفاده شده در آن برند بستگی دارد .

به اضافه استفاده کردن از اعداد ، از حروف های مختلف هم به منظور سایز بندی لباس های قواره دار استفاده می شود .

به عنوان نمونه به جای عبارت هایی مانند XL که عموما در لباس های عادی به کار می رود ، ترکیب اعداد و حروف با هم مانند X1، X0 و … استفاده می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *