فروش لباس مجلسی سایز بزرگ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | خرید اینترنتی لباس سایز بزرگ

فروش لباس مجلسی سایز بزرگ

فروش لباس مجلسی سایز بزرگ

لباس مجلسی می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد. خانم‌های سایز بزرگ از پوشیدن لباس مجلسی اجتناب می‌کنند، چرا که فکر می‌کنند آن‌ها برای دختران لاغر اندام هستند، و این اشتباه است . یک لباس مجلسی به شما اجازه می‌دهد تا منحنی‌های خود را به گونه‌ای نشان دهید که هیچ لباس دیگری نمی‌تواند اینگونه باشد.

فقط از سبک خیلی گشاد یا چیز‌هایی که اندازه اندام شما نیست استفاده نمی‌کنید. لباسی که انتخاب می‌کنید از بین مدل‌های جعبه‌ای و بدون شکل نیز نباشد. یکی دیگر از سبک‌های لباس مجلسی که باید از آن اجتناب کنید، لباس بلند و بدون شکل است که در اواخر دهه ۱۹۸۰ بسیار مورد  توجه بود. به دنبال یک سبک جذاب و دلنشین  بروید .

در انتخاب یک لباس مجلسی  لباس‌های سایزبزرگ با لباس‌های بزرگ متفاوت می باشد . مثلا یک لباس با سایز دو ایکس لارج یک لباس در الگوی معمولی است که سایز بزرگی دارد اما جزو لباس‌های سایزبزرگ دسته بندی نمی‌شود. در حالی که لباس‌های سایزبزرگ حتما  بزرگ نیستند بلکه تناسبات در آن‌ها فرق دارد ..

در لباس‌های استاندارد سایز لباس بر اساس سه اندازه دور سینه، دور کمر و دور باسن طراحی و دوخته  می‌شود اما برای افرادی که چاق هستند این تناسبات چندان جواب نمی‌دهد و لباس‌های سایزبزرگ مخصوص این افراد طراحی شده است که در قسمت خاصی از بدن چاقتر هستند . لباس‌های مخصوص افراد سایزبزرگ معمولا گشاد هستند و اندازه بودن چندان در مورد آن‌ها مطرح نیست. لباس‌های سایزبزرگ معمولا در مغازه‌های مجزا به فروش می‌رسند و با لباس‌های معمولی اشتباه نشوند.

لباس‌ ها را در سایزهای مختلفی میتوانیم  در بازار ببینیم اما سایزبندی لباس‌های سایزبزرگ با سایزبندی لباس‌های معمولی تفاوت دارد. لباس‌های مخصوص افرادی که  سایز بزرگ الگوی متفاوتی دارند و برای اندام کسانی که با الگوی معمول همخوانی ندارند طراحی شده است ..

زمانی خانم‌های چاق تنها به دنبال لباس‌هایی گشاد و بلند بودند و تا بتوانند چاقی خود را پنهان کنند به همین دلیل مدل‌های لباس برای خانم‌های سایزبزرگ محدود بود تا چاقی آن‌ها را بپوشاند. اما چهره‌های هنرمند و مشهوری که چاق و سایزبزرگ هستند صنعت پوشاک را به طور کل تغییر داد و لباس‌هایی شیک و زیبا، مد روز و باکیفیت بهتر نیز به بازار آمده اند.

لباس های مجلسی سایز بزرگ  با مدل های زیبا و جذاب برای خانم های چاق طراحی شده اند..

اگر سایز بزرگ هستید لباس مجلسی را بپوشید که متناسب با فرم اندام شما باشد. پوشیدن لباس های گشاد و بسیار بلند فقط اندام شما را چاق تر نشان میدهد .

فروش لباس مجلسی سایز بزرگ

پیراهن های کمردار هم  ایده خوبی برای انتخاب مدل لباس مجلسی برای خانمها با سایز بزرگ میباشند. با پوشیدن لباس مجلسی های کمر دار شما می توانید قسمت بالاتنه و کمر خود را طوری تنظیم کنید که برآمدگی های بدن شما متناسب تر به نظر برسند. لباس های مجلسی با پارچه های نرم چاقی بدن شما را می پوشانند ولی پارچه های سفت برجستگی های بدن را بیشتر نشان می دهند.
اگر ساق پای چاقی دارید دامن ها یا پیراهنهای  مجلسی را برای پوشیدن انتخاب کنید که قد آن ها تا زیر قوزک پا شما بیاید. پوشیدن کفش ها با پاشنه شش سانتی متر برای خانم های چاق بسیار مناسب است.
اگر شما می خواهید از بلوز و دامن مجلسی و یا بلوز و شلوار استفاده کنید بهتر است که رنگ بلوز شما با رنگ دامن و یا شلوارتان همرنگ باشد و یا نزدیک به رنگ هم باشند.
اگر بالاتنه چاقی دارید  و دوست دارید که بلوز مجلسی بپوشید حتما بلوز ها با رنگ تیره را برای پوشیدن انتخاب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *