طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشی | لباس زیر زنانه | عالی مد

طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشی

طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشی

طرح های اصیل ایرانی وقتی با لباس های با حجاب ایرانی تلفیق شوند مطمئنا طرح های زیبایی را بوجود خواهند آورد. در فصل تابستان، مانتوهای اسپرت و راحت طرفداران بیشتری دارند اما به همان اندازه بازار ‌میهمانی‌ها و دورهمی‌های عصرانه گرم است و خانم‌ها احتیاج به مانتوهای رسمی‌تر دارند

 

 

 

تا در این تفریحات و خوشگذرانی‌های تابستانی از آن استفاده کنند؛ به همین دلیل در این شماره، سراغ ماریا بشیریان رفتیم؛ طراحی که سعی می‌کند با استفاده از اصالت و نقوش ایرانی، محصولی لوکس و خاص ارائه کند.اگر تصمیم دارید در روزهای تابستانی به یک ‌میهمانی بروید،

 

با فروشگاه عالی مد مطابق سلیقه ی خود خرید کنید .

 

پیشنهاد ما به شما این مانتوی گل‌دار است. جنس پارچه این مانتوی خنک از تور و پنبه است که هنر اپلیکه با گل‌های چرمی در آن دیده می‌شود.

طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشیدر این مانتو قبل از هرچیز اپلیکه‌های گل‌های دانته به چشم می‌آید. هنری که روی مجلسی بودن این مانتو تاکید دارد. پارچه اصلی این مانتو کتان و کرپ است که با پارچه‌های خال‌خالی ترکیب شده است.

طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشیپارچه این مانتوی تابستانی از جنس کرپ است که هنر ملیله‌دوزی روی آن دیده می‌شود. چیزی که این مانتو را می‌تواند از مانتوهای دیگر متمایز کند، ملیله‌های آبی کاربنی و نقره‌ای است که باعث می‌شود رنگ صورتی خنثی را جذاب‌تر کند و بیشتر به چشم بیاید.

طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشی مانتوی پیشنهادی ما مانتویی است متناسب با مکان‌های خیلی رسمی از جنس کتان و کرپ؛ به کارگیری طرح فلامینگو که یک طرف مانتو حالت شنلی دارد و ملیله‌های مشکی و سرخابی در پشت و جلوی مانتو تمام توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کند.

طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشی پارچه‌ای که در دوخت این مانتو به کار رفته است، کتان است. تهیه ست‌های رسمی همیشه دغدغه خانم‌ها بوده است. این پارچه برای مکان‌های رسمی و مجلسی مناسب است تا مکان‌های غیررسمی. روی مانتو پروانه‌های اپلیکه شده دیده می‌شود که رسمیت خاص خود را دارد.

طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشییک مانتوی متفاوت که برای خاص کردن تیپ شما بهترین انتخاب است. مدل کلی مانتو مدلی است آزاد که مناسب برای روزهای گرم تابستان است. این مانتو از پارچه خاص تور پنبه است که برای حفظ پوشش، آستری از جنس حریر زیر کار اضافه شده و هنر روبان‌دوزی به شکل غنچه‌های گل رز روی آن خودنمایی می‌کنند.

طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشیپارچه این شنل خاص و شیک از جنس شانتون است که با گل‌های جین ترکیب شده و چیزی که این مانتو را می‌تواند از مانتوهای دیگر متمایز کند، قسمت ریش‌ریش یا هنر fringe در پایین شنل است که با چرم طبیعی این تکنیک روی آن انجام شده و باعث شده فرم مانتو بسیار خاص شود.

طراحی مانتو به سبک ایرانی نکات آموزشیاگر به جای تیپ‌های اسپرت و فانتزی، یک ست کلاسیک را ترجیح می‌دهید، سراغ این مانتو بروید. این مانتو از پارچه ساتن آبی دوخته شده که مناسب برای خانم‌هایی لاغراندام است. خاص‌ترین بخش این مانتو، تکنیک گلدوزی است که با گل‌های رنگی این نمونه را متفاوت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *