طراحی لباس مجلسی سایز بزرگ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

طراحی لباس مجلسی سایز بزرگ

طراحی لباس مجلسی سایز بزرگ

لباس شب از انواع لباس هایی است که در مهمانی ها و مجالس مورد استفاده قرار می گیرد. لباس های شب در انواع مدل لباس شب سایز بزرگ و مدل لباس شب سایز کوچک و متوسط موجود هستند و شما می توانید از بین این سایزهای مختلف لباسی را که با فرم اندام تان تناسب بیشتری دارد انتخاب کنید.

لباس های  مجلسی  شب یکی از انواع لباس های پرطرفدار در بین خانم ها است و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس شیک پوش و خوش تیپ به نظر برسید بهتر است لباس شب با طرح و رنگ مناسبی را برای پوشیدن طراحی کنید

 

امروز مجموعه ای از زیباترین مدلهای لباس مجلسی سایز بزرگ را جمع آوری کرده ایم، افرادی کـه سایز بزرگ دارند و دارای اضافه وزن هستند هم میتوانند شیک باشند بـه شرطی رنگ و مدل مناسب با رنگ پوست، اندام و همچنین موقعیت شان را تهیه کنند،

تا مدتی پیش خانم‌های چاق تنها بـه دنبال لباس‌هایی گشاد و بلند بودند و تا چاقی خودرا مخفی کنند بهمین دلیل مدل‌های لباس برای خانم‌های سایزبزرگ محدود بـه چند مدل خاص مثل لباس‌های گشاد و بلند میشد تا چاقی آن‌ها را بپوشاند.

 

اما طراحی لباس مجلسی سایز بزرگ درسال‌های اخیر با معرفی چهره‌های هنرمند و مشهوری کـه چاق و سایزبزرگ هستند صنعت پوشاک این قشر نیز در حال تحول اسـت و لباس‌هایی شیک و زیبا، مد روز و با کیفیت بهتر نیز بـه بازار آمده اند.اگر شـما سایز بزرگ هستید لباس مجلسی را بپوشید کـه متناسب با فرم اندام شـما باشد.

 

پوشیدن لباسهای گشاد و بسیار بلند فقط اندام شـما را چاق تر از حد معمول نشان می‌دهند. پیراهن های کمردار می‌توانند ایده خوبی برای انتخاب مدل لباس مجلسی برای خانمهای چاق باشند. با پوشیدن لباس مجلسی های کمر دار شـما می‌توانید قسمت بالاتنه و کمر خودرا طوری تنظیم کنید کـه برآمدگی های بدن شـما متناسب تر بنظر برسند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *