شستن لباس سایز بزرگ چگونه است؟| لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

شستن لباس سایز بزرگ چگونه است

شستن لباس سایز بزرگ چگونه است

شست و شوی لباس سایز بزرگ به چه صورت می باشد تا لباس ما آسیب کم تری در بافت خود به منظور شست و شو بپذیرد ؟

هر گونه لباسی قابل انداختن و شستن در ماشین لباسشویی نمی باشد و خشک شویی کردن کلیه لباس ‌ها نیز هزینه اقتصادی بالایی را روی دستان شما خواهد گذاشت ولیکن شست و شوی لباس با دست یک راه با اطمینان ، دارای هزینه کم تر و بی خطر می باشد که هر شخصی می بایست راه انجام درست آن را کامل بداند تا قادر باشد به شیوه صحیح از لباس ‌های خود مراقبت کند و طول عمر لباس ها را افزایش دهد .

در بعضی از زمان ها شرایطی به وجود می آید که شما در مسافرت بوده یا به ماشین لباس شویی دسترسی پیدا نمی کنید و به اجبار می بایست هر لباسی را با دست شست و شو دهید . به منظور شست و شوی لباس به وسیله دست لازم است پیش از هر چیز به دقت برچسب مراقبت از لباس تا انتها مورد مطالعه قرار دهید .

این برچسب ها به طور معمول به بخش داخلی لباس وصل و دوخته شده اند و در درز پشت گردن یا جانب لباس واقع شده اند و حاوی اطلاعات مفید و اساسی درباره طریقه شست و شو و نگهداری لباس می باشند به طور مثال این که لباس تنها لازم است خشک شویی شود یا امکان شستن در ماشین وجود دارد ، دمای مناسب آب برای شست و شوی لباس ، مواد شوینده مناسب برای آن و نکاتی درباره خشک کردن و اتو کردن لباس…

چنان چه لباسی رنگ پس میدهد می بایست جدا از بقیه لباس‌ها یا با لباس ‌های هم رنگ خود شسته شود در غیر این صورت سایر لباس‌ های شما دچار رنگ گرفتگی خواهند شد و برای همیشه خراب می شوند .

به منظور انجام دادن این آزمون یک تکه پارچه سفید یا حوله سفید را رطوبت دار کرده و گوشه آن را روی بخشی از لباس بمالید . چنان چه پارچه سفید ، دچار رنگ شد به این منظور است که لباس شما رنگ پس داده در غیراین صورت این امکان وجود دارد که آن را با سایر لباس ‌ها شست و شو دهید .

لباس های خود را از فروشگاه اینترنتی عالی مد بخواهید .

شستن لباس سایز بزرگ چگونه است؟چنان چه قرار است چند نوع لباس را با دست شست و شو دهید از لباس‌ های طیف رنگی روشن آغاز کنید و پس از آن به سراغ لباس ‌های رنگ تیره تر بروید . شست و شوی چند نوع لباس با یک دیگر هیچ مانعی ندارد به شرطی که در قبل از رنگ ندادن پارچه اطمینان داشته باشید .

لباس‌ های بافتنی و بعضی لباس‌ های دارای ظرافت در حین شسته شدن به آسانی تغییر شکل می ‌دهند و کوچک یا بزرگ تغییر پیدا می کنند . به منظور این که مرجع مناسبی برای اندازه و فرم  لباس داشته باشید آن را روی یک ورق بزرگ کاغذ روغنی پهن کنید و دور آن را با مداد روی کاغذ علامت گذاری کنید ، این کاغذ بعد از شست و شوی لباس به درد شما خواهد خورد .

چنان چه بر روی لباس رنگ روشن خود شربت قرمز رنگ ریخته شده است یا در لباس سفید خود اثر عرق باقی مانده است ، پیش از شست و شو ،  آن ها را پشت و رو کنید . بعد از آن لباس ها را پشت و رو پهن کنید تا بیش تر هوا بخورند . شست و شو با ماشین لباس شویی به نسبت شست و شوی لباس به وسیله دست بیش تر آسیب کم تری به لباس می رساند و به طولانی‌ تر شدن عمر آن ها بیش تر یاری می رساند . با عوض کردن روزانه لباس ها قادر هستید مانع از کثیف شدن بیش از اندازه آن ها شوید و دفعات شست و شوی آن ها را کم کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *