زیباترین مدل های تونیک سایز بزرگ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

زیباترین مدل های تونیک سایز بزرگ

زیباترین مدل های تونیک سایز بزرگ

شما میتوانید تونیکی را انتخاب کنید که با فرم اندام شما یکی باشد. و در کل اندام افراد با فرم‌ها و سایز‌های مختلفی شناخته می‌شود. نکته‌ای که در زمان خرید تونیک سایز بزرگ باید به آن  توجه کرد  این است که به دنبال تونیک‌هایی باشید که بیشترین و بهترین  هماهنگی را با فرم اندام شما دارند و ویژگی‌ مثبت اندام شما را نشان میدهد  و عیب های  آن را پنهان می‌کند.

نحوه انتخاب تونیک سایز بزرگ

اگر قسمت پایین بدن  شما نسبت به بالای تنه ی شما ، پهن‌تر است (فرم اندام گلابی)؛ تونیک سایز بزرگی را انتخاب کنید که بیشتر  توجه را به سمت شانه‌ها  جلب کند. همچنین، بهتر است تونیکی را انتخاب کنید که چاک دار باشد،و چاک آن تا پهن‌ترین قسمت اندام شما ادامه داشته باشد . و برای برجسته‌تر نشان دادن شانه‌ها نیز، تونیک‌های سایز بزرگ یقه هفت و یقه قایقی انتخاب کنید  و برای ایجاد تعادل در قسمت بالا و پایین اندام، از یک گردنبند چوکر یا دستمال گردن به عنوان اکسسوری استفاده کنید .

اگر اندام شما به صورت اندام سیب شکل است ، یعنی بالاتنه درشت تری دارید؛ باید تونیکی انتخاب کنید که توجه را به سمت پایین تنه شما جلب می‌کند. به همین دلیل ، تونیک سایز بزرگ کوتاه با یقه هفت مناسب‌تر است. این مدل تونیک، تاکید را بر روی پایین تنه و صورت شما را مورد توجه قرار میدهد .

 

مدل تونیک سایز بزرگ و مجلسی به همراه جدیدترین مدل تونیک سایز بزرگ مجلسی را در فروشگاه عالی مد خواهید دید . انواع مدل تونیک سایز بزرگ ریون خرید تونیک سایز بزرگ جدید مدل تونیک سایز بزرگ نخی و مدل تونیک سایز بزرگ شیک را در فروشگاه عالی مد ببینید .

زیباترین مدل های تونیک سایز بزرگ

 

انتخاب پیراهن ماکسی مناسب

۱- اگر اندام بزرگی دارید، پیراهن ماکسی انتخاب کنید که اندازه دور کمر شما باشد. یک پیراهن ماکسی معمولی بادکرده و مواج است و مانند لباس تونیک روی بدن شما قرار می گیرد. مدل دوختی را داشته باشد که اندازه است و کمر تنگتری دارد.

 

۲-پیراهن ماکسی که یا بلند باشند و یا کوتاه ، با کفش های پاشنه بلند بپوشید و از کفش های که پاشنه کوتاه  دارند یا تخت استفاده نکنید، زیرا شما را  نا مرتب نشان می دهد. تا آنجایی که می توانید با پوشیدن کفش پاشنه دار به قد خود نیز  بیفزایید.

 

۳-برای پوشاندن شکم بزرگ خود، مدل برش خطی شکل را انتخاب کنید. این مدل برای زنان درشت تر بسیار عالی است و ظاهر زنانه لباس را حفظ می کند، در حالی که اندام آنها را مناسب تر نشان می دهد.

 

۴-جواهرات بزرگ و درشت استفاده کنید  و یک کیف سایز بزرگ با خود حمل کنید. جواهرات یا کیف های کوچک با مدل های راحت و آزاد ماکسی به خوبی هماهنگ نمی شود، بنابراین ظاهر خود را با لوازم جانبی بزرگ کامل کنید

۵-اگر ریزه اندام هستید، مدل هایی با طرح ها و تصاویر مینیاتوری و کوچک بپوشید. این بهترین نمونه یک پیراهن ماکسی برای اندام های کوچک است

۶-پیراهن تک رنگ بپوشید تا ظاهری نرم و ملایم ایجاد کنید. از طرح ها و تصاویر برجسته در پیراهن ماکسی به همراه رنگهای شاد و تند خودداری کنید. بهترین رنگها آبی، ارغوانی، زرد و حتی قرمز روشن است

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *