رنگ مناسب لباس مجلسی برای مجالس عروسی | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

رنگ مناسب لباس مجلسی برای مجالس عروسی

رنگ مناسب لباس مجلسی برای مجالس عروسی

رنگ مناسب لباس مجلسی برای مجالس عروسی به چه صورت می بایست باشد و چه نکاتی را در نظر بگیریم تا شیک تر و بهتر در مجالس درخشیده و به نظر بیاییم .

در مقاله های قبلی درباره لباس مجلسی مناسب برای افراد درشت اندام صحبت کردیم و امروز در این مقاله قصد داریم درباره رنگ مناسب برای مجالسی رسمی مانند عروسی سخن بگوییم تا در انی زمینه هم اطلاعات مکفی داشته باشیم .

فروشگاه عالی مد  باسابقه ای درخشان در زمینه تولید انواع لباس سایز بزرگ مجلسی آماده ارائه خدمات آنلاین فروش می باشد .

شیک ولیکن ساده باقی بمانید . این دسته از مهمانی ها تایم مطلوبی برای ریسک کردن آن هم به صورت نا معقول نمی باشد . مطلوب ترین و مناسب ترین لباس برای بر تن کردن در این نوع مجالس ها ، لباس های دارای طرح می باشد . این گونه مراسم که معمولا در روز بر پا می شوند ، پیرو و تاثیر پذیر از آب و هوا بوده و مکان بر پا شدن مراسم هم چندان قابل اهمیت نیست بلکه اندازه لباس و نوع پارچه لباس از اهمیت بالایی بر خوردار خواهد بود .

همواره بیش تر پی پیراهن هایی با قد کوتاه تر که از جنس حریر و تهیه و دوخته شده اند ، باشید .

بخش یقه لباس را تا حد معمول باز نگه داشته و مطلوب است که لباس شما به گونه بند بندی باشد . ضمن بهره گرفتن از لباس هایی که بند ندارند ، قادر هستید مو های خود را به صورت باز گذاشته و بر روی شانه های خود رها کنید . چنان چه موهای خود را در این صورت جمع کنید ، امکان دارد چندان جذابیتی نداشته و حالتی اغراق آمیز پیدا کند .

بهره گرفتن از طرح هایی که طیف رنگی روشنی دارند ، گزینه مناسب و خوبی می باشد . چنان چه شما از آن دسته اشخاصی می باشید که تند تند عرق می کنند ، با انتخاب طیف رنگی روشن باعث کم تر نمایان شدن این مسئله خواهید شد .

سعی کنید لوازم و وسایل دیگر خود را هم بسیار ساده انتخاب کنید و از بر تن کردن لباس هایی که زرق و برق آن ها چشم را می گیرد ، امتناع کنید . علت این موضوع این است که این دسته از لباس ها به منظور قرار ملاقات با سایر اشخاص مهم در زندگی شما ، گزینه مناسب تری می باشد .

از دستبند هایی با طرح ساده ، گوشواره و یا یک جفت کفش دارای پاشنه بهره بگیرید زیرا این موارد به زیبایی شما کمک بسیاری می کنند . لازم به ذکر است که کفش هایی با پاشنه های یک سره مناسب تر هستند زیرا اگر مراسم در مکانی مانند باغ برگزار شود ، پاشنه ها شما در علف نخواهند رفت .

دقیقا این قبیل از مهمانی ها ، یک مسیر جذاب به منظور امتحان کردن مد های گوناگون است .

اگر مو های خود را به درستی و نحوه صحیح آرایش نکرده باشید ، هوای گرم موجب بد تر شدن وضع شما و در نهایت آبرو ریزی خواهد شد . بنا براین در ابتدا تصمیم بگیرید که موهای بلند خود را در چه وضعیتی قرار است رها کنید . اول وضعیت آب و هوا را سنجیده و سپس مو های خود را به صورت باز رها کنید .
چنان چه شما موهایی کوتاه دارید برای این که نگاه ها و توجهات را به سوی خود جلب کنید ، کافی است از یک جفت گوشواره بلند و چند طبقه بهره بگیرید .

درباره رنگ لباس ضمن دقت به این موضوع که مهمانی در شب برگزار می شود ، بهره گرفتن از رنگ هایی با طیف رنگی تیره مورد قبول خواهد بود ولیکن طیف های رنگی روشن جلوه هیجان آور تر و شاد تری را به دنبال خواهند داشت .

چنان چه شما پوست تیره و برنزه ای دارید ، رنگ صورتی فیروزه ای و مرجانی مناسب ترین رنگ برای پوست شما خواهد بود . این طیف از رنگ ها باعث بهتر نشان دادن پوست های برنزه می شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *