رنگ لباس چه تاثیر بر روحیات ما دارد? | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

رنگ لباس چه تاثیر بر روحیات ما دارد?

تاثیر رنگ لباس در ارتباطات اجتماعی چیست ؟ آیا نحوه لباس پوشیدن شما در جذب افراد در اجتماع تاثیرگذار خواهد بود ؟

رنگ لباس چه تاثیر بر روحیات ما دارد?روان و روح یک انسان خصوصیات و ویژگی هایی را دارا می باشد که تأثیر فراوانی بر رفتارهای انسانی خواهد داشت .

نوع لباس شما و رنگ آن در این میان ، بر روی حالت های روابط اجتماعی شما قطعا تاثیر گذار خواهد بود . چرا که طیف رنگ های مختلف در عرصه مد و زیبایی لباس از اهمیت بالایی برخوردار است و معانی مختلفی را به بیننده انتقال می دهد .

طراح های مختلف لباس همیشه در استفاده کردن رنگ ها در لباس ، خلاقیت و حساسیت ویژه ای به کار می برند و در همین جهت اثرات متنوعی را بر رفتار و خلق و خوی انسان ها باقی می گذارد .

معمولا رنگ های تیره به خصوص رنگ مشکی جزو رنگ های ممتاز به شمار می رود ، ولیکن در جامعه امروز به نسبت کاربرد کم تری دارد و عموما در مراسم عزاداری از این رنگ استفاده می شود .

رنگ لباس چه تاثیر بر روحیات ما دارد?در عرصه مد و زیبایی ، رنگ مشکی رنگی می باشد که در ابراز کردن یا شدت بخشیدن به حالت افسردگی و غم تاثیر به سزایی دارد . برخلاف آن رنگ های روشن باعث زیاد شدن روحیه در انسان و به وجود آمدن حالت شادابی، مخصوصا در روز های بعد از فصولی مانند پاییز و زمستان می شود .

لازم است این مسئله را بدانید که مردم قبل از توجه کردن به گفته های شما ، به نوع لباسی که بر تن دارید و رنگ لباس بر تن شما توجه و دقت می کنند . پس نتیجه می گیریم که رنگ لباس شما اثر زیادی بر روی فعالیت های اجتماعی شما دارد . از همین جهت ممکن است که بر تن کردن لباس هایی با رنگ های اسپرت و نمایشی به کمی اعتماد به نفس احتیاج داشته باشد .

پوشیدن لباس های رنگی در انسان ها تجربه ای کاملا دارای تفاوت از پوشیدن لباس های سیاه را به وجود می آورد .

رنگ ها همانند خورشید ازنور و روشنایی بالایی سرشار هستند و حالتی خوشبین و زندگی بخش را ایجاد می آورند . رنگ نارنجی هم از جمله رنگ هایی است که انرژی فراوانی دارد . این در حالی است که رنگ زرد ، یکی دیگر از رنگ های پرانرژی، سرزنده و گرما بخش به شمار می رود .

رنگ قرمز ، با مفهومی که از حمایت و شجاعت دارد ، علاقه و اشتیاق شدیدی را به همراه می آورد . در این بین طیف های مختلف رنگ آبی هر یک انتقال دهنده معنی خاصی می باشد . آبی آسمانی و روشن نشان دهنده آب، آسمان و بهشت است . آبی متوسط دوستی و صمیمیت از ته دل ، و آبی کهربایی زورمندی، چالاکی و جنبش را به ارمغان می آورد

رنگ ارغوانی هم که از دسته رنگ های سلطنتی است از جمله رنگ هایی می باشد که قدرت، بزرگی و فراوانی را به بیننده انتقال می دهد .

رنگ های گوناگون و متنوع در عرصه مد و زیبایی لباس ، چیزی فرا تر از تمایلات بی هدف می باشد و تغییرات ناگهانی ایجاد شده در آن ، از ایجاد و تغییرات فاحش در زمینه مد لباس ، فرا تر است .

رنگ ها همانند خونی که در رگ های بدن جاری هستند ، در رگ های عرصه مد لباس هم دارای جریان می باشد .

پس در انتهای مطلب این نتیجه را می گیریم که می بایست به ترکیب رنگ لباس هایی که بر تن می کنیم بسیار دقت کنیم که چرا ترکیب رنگ ها در روابط اجتماعی ما تاثیر به سزایی را خواهند گذاشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *