لباس مجلسی سایز بزرگ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | فروشگاه لباس سایز بزرگ

خرید لباس مجلسی سایز بزرگ

خرید لباس مجلسی سایز بزرگ

 

انتخاب و پوشیدن  لباس مجلسی سایز بزرگ شجاعت می‌خواهد. لباس مجلسی کمی “به من نگاه کن” در آن پنهان  است و بیشتر  اوقات ما نمی‌خواهیم زیاد مورد توجه قرار بگیریم. ولی اگر اصول کلی برای انتخاب لباس مجلسی سایز بزرگ را بدانید، شجاعت کافی را به دست خواهید آورد.

 

جالب ترین  نکته‌ای که در مورد لباس مجلسی  سایز بزرگ  وجود دارد این است که  زنانگی شما را فریاد می‌زند. اولین منبعی که ما از پوشیدن لباس مجلسی در دست داریم، به زنان زیبای درباری در گذشته باز می‌گردد. زمانی که چاقی نه تنها غیر عادی نبود، بلکه زیبایی نیز محسوب می‌شد. با نگاه کردن  به نقاشی‌های زنان درباری دوران رنسانس می‌توانیم به برخی از نکات درباره پوشیدن لباس مجلسی  پی ببریم.

 

باید در انتخاب لباس مجلسی سایز بزرگ کوتاه برای خانم های چاق دقت کنید کـه، اگر بالا تنه شـما بزرگ تر از حد معمول اسـت از لباس هایی با یقه هفت استفاده کنید. خانم های چاق بهتر اسـت از لباسهای مجلسی با رنگ روشن استفاده نکنند زیرا اندام شان را چاق تر نشان میدهند.

 

اصول کلی برای انتخاب لباس های سایز بزرگ

۱-کوچکترین قسمت در اندام تان را مورد توجه قرار دهید. به دنبال لباس مجلسی سایز بزرگ  باشید که کمربند را برای شما در کوچکترین بخش اندام تان ایجاد می‌کند، اغلب درست زیر خط سینه. اگر خود لباس این کمربند را نداشته باشد، لوازم جانبی دیگری مانند کمربند یا روسری را برای ایجاد این شبح در نظر بگیرید. اگر کمر نسبتا باریک طبیعی دارید، که چه بهتر، بر آن تأکید کنید.

 

۲-قسمت دامن باید از دور کمر جدا شود تا نیم رخ مطلوبی را ایجاد کند. وقتی دامن از دور کمر جدا شود، شکم و باسن بزرگ را مخفی خواهد کرد.

 

 

  • بر نقاط قوت اندام تان تأکید کنید. همان طور که بانوی نقاشی شده توسط روبنس نیز لباسی بر تن دارد که تاکید را بر روی گردن و خط سینه قرار داده است. برای این منظور به دنبال لباس مجلسی باشید که فرم یقه هفت، گرد و یا حلقه‌ای داشته باشد.


چگونه لباس مجلسی سایز بزرگ مناسب انتخاب کنیم؟

میتوانیم برخی از سبک های لباس مجلسی سایز بزرگ را در نظر بگیریم که هنگام خرید میتوانید انتخاب کنید. این سبک ها برای خانم های سایز بزرگ معمولا کارآمد هستند، اما قبل از خرید حتما لباس را پرو کنید تا مطمئن شوید که این سبک ها برای اندام شما مناسب باشد.

 

هیچ زمانی لباسهای بزرگ و گشاد انتخاب نکنید ، این لباس ها بـه هیچ عنوان اندام شـما را زیباتر نمیکند. لباس هایی کـه آستین های باریک ، قسمت سینه ، کمر و پاهای تنگ دارند مناسب نمیباشد و بـه دلیل این کـه این لباس ها ایراد و اشکال اندام را بیشتر نشان می‌دهد برای فرد مطلوب نخواهد بود همچنین گردش خون را نیز مشکل ساز میکند.

 

شما میتوانید شلوار ، شلوارک و دامنی انتخاب کنید کـه در پشت کمر کشی باشد اما از جلو زیپ یا دکمه بخورد. شلوار جین خودرا کشی انتخاب کنید ، این شلوارها مثل شلوار جین معمولی اما آسان تر میباشند. لباس هایی انتخاب کنید کـه بـه خوبی اندازه بدن‌تان باشد ودر آن احساس راحتی کنید

 

همیشه از پوشیدن لباس هایی کـه مختص بـه سنین بالاتر از شـما هستند  خودداری کنید. فروشگاه  لباس سایز بزرگ عالی مد سر بزنید مطمئناً چیزی پیدا می‌کنید کـه خوش تان بیاید. برای پوشاندن شکم و باسن بهتر اسـت بلوز ، تیشرت یا تاپ بلند انتخاب کنید

 

کفش هایی انتخاب کنید کـه کمی پاشنه داشته باشد اما دقت کنید کـه پاشنه های بسیار بلند مناسب نمیباشد. سعی کنید از فروشگاه هایی خرید کنید کـه مخصوص سایز بزرگ هستند تا انتخاب بیشتری داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *