خرید لباس سایز بزرگ زنانه | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد | خرید لباس سایز بزرگ

خرید لباس سایز بزرگ زنانه

 

خرید لباس سایز بزرگ زنانه ، شاید یکی از دغدغه های اصلی تعداد زیادی از خانم های ایرانی باشد که نگرانی اصلی آن ها به شمار می رود.

برای تعدادی قاعده های کلی ، این که چه اندامی دارید اهمیتی ندارد ولی قطعا همه نوع لباس ها از این قاعده ها پیروی نمی کنند.

قدم اول برای این که لباستان کاملا مناسب باشد این است که یک لباس زیر درست انتخاب کنیم. لباس زیری که از بالا تنه تان به درستی حمایت نکند و در وضعیت قرار گرفتن لباس شما تغییری ایجاد کند.

از این رو لباس زیری که برای شما مناسب باشد آن لباسی است که بالا تنه شما را بالا بکشد و باعث شود که میان تنه شما باریک تر به نظر برسد یا به لفظ عامیانه طرحی از ساعت شنی در شما ایجاد کند.

هنگامی که بخش میانی جلوی لباس شما چروک خورده و کشیده نباشد و کاملا روی قفسه سینه شما قرار بگیرد ، زمانی است که شما بهترین انتخاب را در لباس زیر خود داشته اید.

انتخاب لباس سایز بزرگ زنانه و قواعد آن

فرقی نمی کند که اضافه وزن شما در قسمت باسنتان باشد و یا در قسمت میانی بدن شما ، هدف این است که با ایجاد طرح ساعت شنی در ذهن خود توهم تناسب اندام و تعادل را فراهم کنید.

قدم اول برای این منظور این است که اول شکل بدن خود را تعیین کنید. آیا ران پر دارید یا باسن حجیم؟

اگر ران های شما حجیم تر است می توانید با انتخاب یک دامن فون تا زانو و یک تیشرت کوتاه باعث شوید که کمر شما بیشتر به چشم بیاید یا با انتخاب یک شلوار گشاد زنانه در کنار یک تاپ با داشتن یقه قایقی باعث شوید که تعادل و توازن در ران هایتان برقرار شود.

تعدادی از لباس های کیفیت دار ، جدا از قیمتی که دارند شامل ویژگی های دیگری هستند. مانند داشتن ساسون روی سینه و یا داشتن درز و برش های عمودی و یا پلیسه…

اگر لباس ها این اضافات را نداشته باشند به سادگی روی بدن شما می نشینند بدون این که ذره ای منحنی های بدن شما را نمایان و یا برجسته کنند.

پس با توجه به نکات ذکر شده ، قبل از این که وارد اتاق پرو بشوید ، می بایست به نوع دوخت لباس مورد نظرتان دقت ویژه ای داشته باشید و یک ارزیابی چند دقیقه ای کنید چرا که ساسون ها و درز ها شاخصه های کلیدی یک لباس با کیفیت هستند.

این که کدام قسمت بدن شما مشکل دار است چیز ناراحت کننده ای نیست! شما به جای ناراحتی در این باره می توانید دیگر ویژگی های خود را تقویت کنید و در نهایت به آن نتیجه کلی بیندیشید.

زمانی که شما موفق شوید طرز فکرتان را اصلاح کنید مسلما از مدل هایی که برای بدن شما مناسب نیستند کم تر استفاده می کنید.

با خریداینترنتی  از سایت فروشگاه عالی مد احساس رضایت کامل خواهیدداشت .

به جای این که از راه راه های افقی و طرح های وسیع خجالت زده شوید ، فقط لازم است کمی سیاست داشته باشید و به نفع خود بازی کنید.

با یک مثال ساده منظور را می رسانم:

شما پاهای پری دارید پس لازم است از طرح های شلوغ برای پایین تنه خود استفاده کنید و برای بالا تنه از یک تاپ یقه هفت یا یقه باز استفاده کنید تا اندام خود را کشیده تر نشان دهید.

خیلی ساده است تنها با چند انتخاب درست و کمی تحلیل کردن می توانید ناراحتی را برای نداشتن لباس مناسب در مهمانی ها و مجالس از خود دور کنید و لبخند رضایت را جایگزین کنید.

هم چنین اگر شکم دارید از لباس های راسته و یا لباس های دارای کمربند استفاده کنید تا یک کمر دیگر برای خودتان ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *