ترکیب رنگ مناسب برای افراد سایز بزرگ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

ترکیب رنگ مناسب برای افراد سایز بزرگ

 

ترکیب رنگ مناسب برای افراد سایز بزرگ

ترکیب رنگ مناسب برای افراد سایز بزرگ بسیار دارای اهمیت می باشد .

چنان چه قصد دارید که اندام شما لاغر تر به نظر برسد ، می بایست عیب ها و ایراد های اندام خود را به وسیله لباس پوشش دهید . اگر اهل دامن پوشیدن هستید بهتر است دامنی را انتخاب کنید که مدل A انگلیسی باشد و هم چنین قد دامن تا روی زانو های شما باشد . مهم ترین نکته این نوع دامن این بوده که ران های شما را می پوشاند . کفش های پاشنه لند بپوشید چرا که شما را کشیده تر ، بلند تر و لاغر تر نشان خواهد داد .

در انتخاب جنس پارچه لباسی که انتخاب و خریداری می کنید دقت داشته باشید چرا که نقشی مهم و تعیین کننده در لاغر تر نشان دادن شما خواهد داشت . اگر هدف لاغر تر نشان داده شدن دارید می بایست به جای اینکه پارچه هایی با تار و پود برجسته و بافت درشت را انتخاب کنید ، همواره به دنبال پارچه هایی مانند حریر بروید که هم ظریف هستند و هم لطیف!

چنان چه شما بلند قد نیستید اصلا نباید به سراغ شلوار هایی بروید که فاق کوتاهی دارند چرا که یکی از فجیع ترین لباس و مد را برای خودتان رقم می زنید. به جای این مورد ، می توانید به دامن و شلوار های فاق بلند رو آورید. کمر های بلند تر به شما کمک می کنند که پاهای شما کشیده تر و در نهایت شما قد بلند تر به نظر برسید. همان کاری که شلوار های فاق کوتاه هرگز نمی توانند برای شما انجام دهند.

باید بگوییم که خطوط نازک شما را لاغر تر نشان میدهند و خط های به نسبت پهن تر ، شما را چاق تر نشان می دهد. پس می بایست ضمن توجه کردن به سایز خود به انتخاب لباس دست بزنید.

نکته بعدی این است که شما باید اعداد را بشناسید. شما می توانید کوتاه بودن قد خود را کاملا پنهان کنید. تنها کافی است که پوشیدن لباس های دارای یقه هفت یا v شکل را نسبت به سایر مدل ها ترجیح دهید. این نکته را به خاطر بسپارید که هر چه میزان این هفت بودن بلند تر باشد باعث می شود که شما کشیده تر و بلند قد تر به نظر برسید.

چنان چه تونیک پوش هستید ، هنگامی که تونیک بالای باسن شما قرار می گیرد نه تنها باعث بزرگ نشان دادن اندام شما نمی شود بلکه استخوان بندی بدن شما را ظریف و ریز نمایش می دهد . هر گونه لباسی که بر روی دور تا دور باسن شما قرار بگیرد ، اندام شما را بزرگ نشان خواهد داد.

رنگ مشکی و رنگ سفید از جمله طیف های رنگی هستند که می بایست در انتخاب آن و نحوه لباسی که هدف پوشیدن آن را دارید ، دقت لازم را به خرج دهید چرا که مابقی رنگ ها به نسبت تاثیری که این دو رنگ بر روی قیافه و استایل شما می گذارند ، کم تر اثر می گذارند .

فروشگاه اینترنتی عالی مد با مدلهای متنوع در انواع لباس ها میباشد.

به طور معمول اگر رنگ سفید را با یک رنگ مخالفش بر تن کنید شما را جذاب تر نشان خواهد داد .

چنان چه می خواهید تونیک و یا پیرهن سفیدی را بر تن کنید ، به شما توصیه می کنیم یک کمربند مشکی داری طرح را روی لباس خود ببندید زیرا با انجام دادن این کار تمام توجه و حواس ها به طرف کمربند جلب خواهد شد و همین امر باعث می شود که در مقابل دیدگان سایر افراد ، باریک تر به نظر خواهید رسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *