بهترین نوع دوخت لباس برای لاغر اندام ها

 

بهترین نوع دوخت لباس برای لاغر اندام ها چه مدل لباسی می باشد تا موجب شود نحیفی افراد لاغر پوشانده شده و استایل آن ها پر تر به نظر برسد ؟

در مقاله های قبل ذکر کردیم و گفتیم که افراد درشت اندام به چه نحوی می بایست لباس بپوشند تا باریک تر به نظر برسند و نکات زیادی را هم در این باره خاطر نشان کردیم ولیکن امروز در این مبحث به انتخاب لباس مجلسی مناسب برای افراد لاغر خواهیم پرداخت و توضیحات مختصری در این باره ارائه خواهیم داد . با ما همراه باشید .

با ورود به سایت فروشگاه لباس عالی مد ، به صورت آنلاین می توانید انواع مدل های جدید از لباس شب و لباس خانگی سایز بزرگ را در طرح های مختلف مشاهده کرده و خریدی امن را پیش رو داشته باشید .

بسیاری از بانوانی که اندام لاغر و کشیده ای دارند تنها با رعایت نمودن یک سری نکات و توجه به آن ها قادر هستند مناسب ترین مدل از انواع لباس مجلسی را بر تن کرده و در مهمانی ها و مجالس مورد نظرشان به زیبایی بدرخشند در حین این که بسیار هم خوش اندام به نگاه بیایند .

شمار زیادی از بانوان در ایران به علت دارا بودن استایلی نحیف و کشیده و باریک با مشکلات زیادی حین خرید لباس مواجه می شوند چرا که بسیاری از لباس ها به اندام آن ها سایز نمی شود و امکان دارد حتی تعدادی از لباس ها اندام این دسته از افراد را نحیف تر هم نشان بدهد .

چنان چه شما در آن دسته از افرادی قرار دارید که اندامی نحیف و باریک دارند ، لازم است این مسئله را بدانید که چه نوع مدل لباس مجلسی را باید بر تن کرده تا پر تر و بهتر به دیده بیایید .

در مقابل خانم های بسیار درشت هم مانند خانم هایی با اندام نحیف تر در انتخاب و خرید لباس های مجلسی با مشکل روبرو خواهند شد و اطلاع ندارند که برای بهتر دیده شدن می بایست چه نوع لباسی را خریداری کنند .

احتیاجی نیست که لباس انتخابی شما بسیار گشاد و یا بسیار تنگ باشد . افرادی که اندام لاغر و باریکی دارند می بایست لباس های مجلسی با راسته بلند را بر تن کنند . لباس هایی با دوخت های راسته موجب می شود که زیبا تر و بهتر از اندام خود به نظر برسید و در مقابل موجب می شوند تا کمی فربه تر از آن چه هستید به دیده بیایید .

دقیقا بر عکس خانم های اندام درشت که همواره می بایست به دنبال انتخاب و خرید لباس هایی با طیف رنگی تیره تر باشند ، خانم های لاغر می توانند هر طیف رنگی که مورد سلیقه خود دارند را بر تن کرده و حتی با انتخاب کردن و بر تن کردن رنگ های روشن باعث می شوند که لاغری بیش از حد خود را تا حدودی پوشش دهند .

یکی از مطلوب ترین و مناسب ترین انتخاب لباس مجلسی برای افراد لاغر ، دامن مجلسی می باشد که همواره قادر هستید از دامن های دارای طرح و جذب و هم از دامن های کوتاهی که دارای چین می باشند استفاده کنید که نوع این دو مدل دامن در نهایت به سلیقه خود شما بر می گردد .

چنان چه به منظور عروسی یا مهمانی مجلل از آشنایان نزدیک خود می خواهید پیراهن مجلسی با قد بلند و راسته بپوشید ، مطلوب تر است و پیشنهاد می شود که به دنبال لباس هایی که دارای مدل ماهی می باشند ، نروید .

شما در این مجالس می توانید به دنبال پیراهن هایی باشید که در دوخت خود از بخش کمر رو به پایین کمی کلوش می باشند و حالت فون دارند . این دسته از لباس ها باعث می شوند که کشیدگی اندام شما بیش تر از حد به چشم نخورد .

حال چنان چه پیراهن شما دارای آستین می باشد ، کار خود را راحت تر کرده اید چرا که در این صورت شما در آن مجلس و مهمانی یک خانم همه چیز تمام و خوش اندام خواهید بود و به آسانی خواهید درخشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *