بهترین نوع دوخت لباس برای لاغر اندام ها | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

بهترین نوع دوخت لباس برای لاغر اندام ها

 

بهترین نوع دوخت لباس برای لاغر اندام ها چه مدل لباسی می باشد تا موجب شود نحیفی افراد لاغر پوشانده شده و استایل آن ها پر تر به نظر برسد ؟

در مقاله های قبل ذکر کردیم و گفتیم که افراد درشت اندام به چه نحوی می بایست لباس بپوشند تا باریک تر به نظر برسند و نکات زیادی را هم در این باره خاطر نشان کردیم ولیکن امروز در این مبحث به انتخاب لباس مجلسی مناسب برای افراد لاغر خواهیم پرداخت و توضیحات مختصری در این باره ارائه خواهیم داد . با ما همراه باشید .

با ورود به سایت فروشگاه لباس عالی مد ، به صورت آنلاین می توانید انواع مدل های جدید از لباس شب و لباس خانگی سایز بزرگ را در طرح های مختلف مشاهده کرده و خریدی امن را پیش رو داشته باشید .

بسیاری از بانوانی که اندام لاغر و کشیده ای دارند تنها با رعایت نمودن یک سری نکات و توجه به آن ها قادر هستند مناسب ترین مدل از انواع لباس مجلسی را بر تن کرده و در مهمانی ها و مجالس مورد نظرشان به زیبایی بدرخشند در حین این که بسیار هم خوش اندام به نگاه بیایند .

شمار زیادی از بانوان در ایران به علت دارا بودن استایلی نحیف و کشیده و باریک با مشکلات زیادی حین خرید لباس مواجه می شوند چرا که بسیاری از لباس ها به اندام آن ها سایز نمی شود و امکان دارد حتی تعدادی از لباس ها اندام این دسته از افراد را نحیف تر هم نشان بدهد .

چنان چه شما در آن دسته از افرادی قرار دارید که اندامی نحیف و باریک دارند ، لازم است این مسئله را بدانید که چه نوع مدل لباس مجلسی را باید بر تن کرده تا پر تر و بهتر به دیده بیایید .

در مقابل خانم های بسیار درشت هم مانند خانم هایی با اندام نحیف تر در انتخاب و خرید لباس های مجلسی با مشکل روبرو خواهند شد و اطلاع ندارند که برای بهتر دیده شدن می بایست چه نوع لباسی را خریداری کنند .

احتیاجی نیست که لباس انتخابی شما بسیار گشاد و یا بسیار تنگ باشد . افرادی که اندام لاغر و باریکی دارند می بایست لباس های مجلسی با راسته بلند را بر تن کنند . لباس هایی با دوخت های راسته موجب می شود که زیبا تر و بهتر از اندام خود به نظر برسید و در مقابل موجب می شوند تا کمی فربه تر از آن چه هستید به دیده بیایید .

دقیقا بر عکس خانم های اندام درشت که همواره می بایست به دنبال انتخاب و خرید لباس هایی با طیف رنگی تیره تر باشند ، خانم های لاغر می توانند هر طیف رنگی که مورد سلیقه خود دارند را بر تن کرده و حتی با انتخاب کردن و بر تن کردن رنگ های روشن باعث می شوند که لاغری بیش از حد خود را تا حدودی پوشش دهند .

یکی از مطلوب ترین و مناسب ترین انتخاب لباس مجلسی برای افراد لاغر ، دامن مجلسی می باشد که همواره قادر هستید از دامن های دارای طرح و جذب و هم از دامن های کوتاهی که دارای چین می باشند استفاده کنید که نوع این دو مدل دامن در نهایت به سلیقه خود شما بر می گردد .

چنان چه به منظور عروسی یا مهمانی مجلل از آشنایان نزدیک خود می خواهید پیراهن مجلسی با قد بلند و راسته بپوشید ، مطلوب تر است و پیشنهاد می شود که به دنبال لباس هایی که دارای مدل ماهی می باشند ، نروید .

شما در این مجالس می توانید به دنبال پیراهن هایی باشید که در دوخت خود از بخش کمر رو به پایین کمی کلوش می باشند و حالت فون دارند . این دسته از لباس ها باعث می شوند که کشیدگی اندام شما بیش تر از حد به چشم نخورد .

حال چنان چه پیراهن شما دارای آستین می باشد ، کار خود را راحت تر کرده اید چرا که در این صورت شما در آن مجلس و مهمانی یک خانم همه چیز تمام و خوش اندام خواهید بود و به آسانی خواهید درخشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *