با چه رنگ لباسی لاغر به نظر برسیم؟ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

با چه رنگ لباسی لاغر به نظر برسیم

با چه رنگ لباسی لاغر به نظر برسیم 

با چه رنگ لباسی لاغر به نظر برسیم و اندام خودمان را با پوشیدن لباس های مناسب چگونه پنهان کنیم؟

چنان چه قصد دارید که اندام شما لاغر تر به نظر برسد ، می بایست عیب ها و ایراد های اندام خود را به وسیله لباس پوشش دهید . اگر اهل دامن پوشیدن هستید بهتر است دامنی را انتخاب کنید که مدل A انگلیسی باشد و هم چنین قد دامن تا روی زانو های شما باشد . مهم ترین نکته این نوع دامن این بوده که ران های شما را می پوشاند . کفش های پاشنه لند بپوشید چرا که شما را کشیده تر ، بلند تر و لاغر تر نشان خواهد داد .

افرادی که دارای شانه های بزرگی هستند می بایست در هر زمانی لباسی را بر تن کنند که باسن و کمرشان را لاغر تر نمایش دهد . یک کت راه راه و جذب ، اندام شما را کشیده تر نمایش خواهد داد.

با چه رنگ لباسی لاغر به نظر برسیم لباس هایی با گل های کوچک و یا اشکال هندسی ریز ریز و چهار خانه های کوچک ، شما را در کشیده تر نشان دادن اندامتان بسیار یاری می کند و همین طور باید به این نکته هم دقت کنید که لباس هایی با رنگ تیره را انتخاب کنید تا بر روی تمرکز کردن بر برجستگی های اندام شما و بزرگی های اندام شما جلوگیری کند.

چنان چه تونیک پوش هستید ، هنگامی که تونیک بالای باسن شما قرار می گیرد نه تنها باعث بزرگ نشان دادن اندام شما نمی شود بلکه استخوان بندی بدن شما را ظریف و ریز نمایش می دهد . هر گونه لباسی که بر روی دور تا دور باسن شما قرار بگیرد ، اندام شما را بزرگ نشان خواهد داد.

تونیکی که راسته باشد اندام شما را کشیده تر نشان می دهد . شاید ترس از این داشته باشید که شبیه به گونی شوید . اگر این تصور را دارید یک کمربند را بر روی کمر و بالای باسن خود ببندید تا شیک تر هم به نظر برسید .

با چه رنگ لباسی لاغر به نظر برسیم در انتخاب جنس پارچه لباسی که انتخاب و خریداری می کنید دقت داشته باشید چرا که نقشی مهم و تعیین کننده در لاغر تر نشان دادن شما خواهد داشت . اگر هدف لاغر تر نشان داده شدن دارید می بایست به جای اینکه پارچه هایی با تار و پود برجسته و بافت درشت را انتخاب کنید ، همواره به دنبال پارچه هایی مانند حریر بروید که هم ظریف هستند و هم لطیف!

به کل پارچه های زمخت با طرح های برجسته را فراموش کرده و اصلا  فریب قیمت ها و زیبایی های آن را نخورید.

باید بگوییم که خطوط نازک شما را لاغر تر نشان میدهند و خط های به نسبت پهن تر ، شما را چاق تر نشان می دهد. پس می بایست ضمن توجه کردن به سایز خود به انتخاب لباس دست بزنید.

نکته بعدی این است که شما باید اعداد را بشناسید. شما می توانید کوتاه بودن قد خود را کاملا پنهان کنید . تنها کافی است که پوشیدن لباس های دارای یقه هفت یا v شکل را نسبت به سایر مدل ها ترجیح دهید. این نکته را به خاطر بسپارید که هر چه میزان این هفت بودن بلند تر باشد باعث می شود که شما کشیده تر و بلند قد تر به نظر برسید.

چنان چه شما بلند قد نیستید اصلا نباید به سراغ شلوار هایی بروید که فاق کوتاهی دارند چرا که یکی از فجیع ترین لباس و مد را برای خودتان رقم می زنید. به جای این مورد ، می توانید به دامن و شلوار های فاق بلند رو آورید. کمر های بلند تر به شما کمک می کنند که پاهای شما کشیده تر و در نهایت شما قد بلند تر به نظر برسید. همان کاری که شلوار های فاق کوتاه هرگز نمی توانند برای شما انجام دهند.

با فروشگاه اینترنتی عالی مد مطابق سلیقه ی خود لباس بپوشید .

یقه های گرد هم علاوه بر یقه های هفت برای شما می توانند راه گشا باشند به شرطی که گردی آن ها شبیه به یک دوم یک بیضی باشد و دارای گود زیاد.

هر چقدر یقه شما عمق بیش تری داشته باشد شما بیش تر به هدف خود ، یعنی قد بلندی خود نزدیک می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *