بانوان چاق چرا اعتماد به نفس ندارند ؟ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

بانوان چاق چرا اعتماد به نفس ندارند ؟

بانوان چاق چرا اعتماد به نفس ندارند ؟

بانوان چاق چرا اعتماد به نفس ندارند ؟

بانوان چاق چرا اعتماد به نفس نداشته و همواره فکر و خیال می کنند که دیگران این افراد را به چشم دیگری می بینند ؟ حال منشا این عدم اعتماد به نفس ریشه در چه چیزی دارد و چرا می بایست این مسئله بین افراد چاق وجود داشته باشد ؟

حس خجالت و گناه افراد درشت اندام از این مسئله که قادر نمی باشند کنترل وزن خود را در دست بگیرند به احتمال موجب کاهش اعتماد به نفس آن ها در بعضی از زمینه ها و کاهش عملکرد های آنان می شود . حتی در برخی مواقع امکان دارد این مسئله بر روی عزت نفس آن ها و در مجموع در اعتماد به نفس کلی آن ها اثرات بسیار منفی بگذارد .

یکی از مشکلات بزرگ و عمده در این افراد نا راضی بودن از فرم و شکل بدن می باشد که در این اواخر حتی با رده وزن نرمال در دختران نوجوان هم شایع شده و به ازیاد قابل مشاهده می باشد ولیکن این مسئله در آن دسته از افرادی که دچار چاقی هستند ، بیش تر و شدید تر می باشد . عده زیادی از اشخاص فربه این حس را می کنند که بدن آن ها قابل سرزنش و زشت می باشد و سایر افراد این دسته از افراد را با اهانت و کراهت نگاه می کنند .

فروشگاه لباس عالی مد ، با تنوع بسیار بالا در انواع لباس سایز بزرگ آماده ارائه بهترین برند ها به صاحبان سلیقه می باشد .

موضوع جالب در این جا می باشد که پولداری ، هوش بالا و با استعدادی هم قادر نیست در این دیدگاه آن ها فرقی به وجود آورد . در حقیقت وزن یک شخص ، تنها موضوع مد نظر آن در این حیطه بوده و وی تمامی دنیا و جهان را از دید وزن خودش خواهد دید .

به احتمال زیاد این نا هنجاری بیش تر در خانم های سطح متوسط و یا سطح بالای جامعه مشاهده می شود که چاقی در آن ها زیاد شیوع پیدا نکرده است . می بایست خاطر نشان کرد که این دسته از مسائل ذکر شده درباره موضوعات روانی در افراد درشت اندام آن چنان هم قابل مشاهده نمی باشد .

حال در این موضوع که عدم اضافه وزن بسیار آثار خوبی از لحاظ روانی دارد و قادر است روی hrql دارای کیفیت و سالم در زندگی اثر گذار باشد ، شکی ایجاد نمی شود . با تمام این تفاسیر و مباحث ذکر شده حتی چنان چه آثار چاقی روانی خیلی هم حائز اهمیت نباشد ولیکن دقت کردن به این آثار در ثابت ماندن وزن و درمان صحیح و همین طور ایجاد حس خوب در سایر بعد های زندگی ، دارای اهمیت به نظر می آید .

عده زیادی از افراد فربه و چاق هر حادثه و برخوردی را به نا هماهنگ بودن اندام خود مربوط می دانند و همین دید موجب می شود در حل موضوع با مسکل مواجه شوند و هده زیادی از کسانی که دارای اضافه وزن می باشند عدم تحرک در آن ها مشاهده می شود و همین بی تحرکی برای آن ها اضافه وزن را رقم می زند و همان اضافه وزن خود دلیلی بر بی حرکتی بیش تر خواهد شد .

برگزیدن رژیم ها زود بازده و دشوار ، حتی چنان چه موجب کاهش وزن هم شوند ، می تواند موجب به وجود آمدن بیماری های دیگری شود . افرادی که هدف کاهش وزن دارند می بایست پیش از هر مسئله دیگری از لحاظ روانی خود را برای این امر آماده کنند . هنگامی که چاقی را بیش تر از آن چیزی که وجود دارد می بینیم ، برای لاغر کردن بیش تر از آن چیزی که لازم است از روح و جان خود مایه می گذاریم .

جدا از دست یافتن یا دست نیافتن به وزن مورد نظر خود ، می بایست آگاهی داشته باشیم که انسان ها وجوه ارزش مندی را دارا می باشند که بسیار فرا تر از جسم آن ها می باشد و عدد وزن هیچ شخصی ارزش وجودی او را رقم نخواهد زد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *