انتخاب درست لباس مجلسی برای خانم ها | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

انتخاب درست لباس مجلسی برای خانم ها

انتخاب درست لباس مجلسی برای خانم ها

انتخاب درست لباس مجلسی برای خانم ها ، یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در استایل آن ها می باشد که لازم است هر خانمی به آن توجه کند تا طبق فرم بدنی که دارد بتواند بهترین انتخاب را برگزیند.

خانم های چاق یکی از دغدغه ها ی اصلی و بزرگی که دارند،  این است که لباسی را بر تن کنند تا در آن لباس کشیده تر و لاغر تر به نظر برسند. چنان چه  شما دارای اندام درشتی هستید و اندام متناسبی ندارید مدل های شیک لباس مجلسی سایز بزرگی را می توانید انتخاب که در مجالس و مهمانی ها هم واره جذابیت و زیبایی شما را حفظ کنند.

چنان چه شما اندام چاقی دارید می بایست لباس مجلسی را انتخاب کنید که با فرم اندام شما تناسب داشته  باشد. لباس های گشاد و بسیار بلند تنها باعث نشان دادن چاقی بیش تر شما می شوند و همان اندام معمولی خودتان را هم از تعادل و معمول خارج می کنند.

پیراهن های دارای کمر ایده خوبی به منظور انتخاب مدل لباس مجلسی برای خانم های دارای اندام چاق می باشد.  هنگامی که لباس مجلسی های کمر دار را می پوشید  ، می توانید قسمت بالاتنه و کمر خود را به گونه ای تنظیم کنید که برآمدگی های بدن خود را متناسب تر نشان دهید. لباس های مجلسی دارای پارچه هایی  نرم و لطیف چاقی بدن شما را پنهان می کنند اما بر خلاف آن پارچه های سفت برجستگی های بدن شما را بیشتر به نمایش می گذارند.

اگر ساق پای شما دچار چاقی است می بایست دامن ها یا پیراهن مجلسی را برای پوشیدن انتخاب کنید که قد آن ها تا زیر قوزک پا شما باشد. پوشیدن کفش ها با پاشنه شش سانتی متر برای خانم های چاق بسیار توصیه می شود.

چنان چه تمایل دارید از بلوز و دامن مجلسی و یا بلوز و شلوار استفاده کنید بهتر است که رنگ بلوز شما با رنگ دامن و یا شلوارتان هماهنگی داشته باشد و یا نزدیک به رنگ هم باشند.

اگر بالاتنه شما پر تر است و میل به این  دارید که بلوز مجلسی بپوشید حتما بلوز هایی با رنگ های تیره را برای پوشیدن انتخاب کنید.

اگر بالا تنه ای بزرگتر از حد معمول دارید می بایست  از لباس هایی با یقه هفت استفاده کنید. بهتر است از لباس های مجلسی با رنگ روشن استفاده نکنید چرا که رنگ های روشن اندام شما را چاق تر نشان می دهند.

چنان چه تمایل دارید که اندام شما لاغر تر از حد معمول جلوه کند ، نکات و مدل های لباس مجلسی سایز بزرگ این سایت می تواند ایده خوبی جهت انتخاب لباس مجلسی زنانه شما باشد.

از این موضوع ترس نداشته باشید که بخواهید مطابق مد روز و رنگ های شاد لباس پیش بروید اما باید توجه داشته باشید که کدام نقط بدن باید تیره تر و کدام روشن تر باشند. همین طور استفاده از خطوط افقی و عمودی در لباس از اهمیت بالایی برخوردار است.

خطوط افقی در لباس می توانند آن قسمت را بزرگتر و پهن تر نشان دهند و خطوط عمودی آن قسمت را بلند تر و باریک تر جلوه می کند.

و نکته دیگر این است که برای نمونه هنگامی که شکست رنگی داشته باشیم یعنی در بالا تنه رنگ سفید بپوشید و در پایین تنه رنگ مشکی ، این تضاد رنگی باعث ایجاد شکست می شود و شما کوتاه تر به نظر می رسید.

برای داشتن لباس های مجلسی  مناسب به فروشگاه عالی مد مراجعه کنید.

استفاده از کمربند و یا هر چیزی که بتواند کمر را باریک نشان دهد اهمیت خیلی بالایی در زیبا تر نشان دادن استایل شما دراد.

باید به این نکته دقت کنید که لباس های بلند، شلوار بلند و … نسبت به نوع کوتاه آن می تواند شما را کشیده تر نشان دهد.

خانم هایی با بازوهای درشت تا جایی که امکان دارد می بایست از آستین کوتاه یا روی شانه استفاده نکنند چرا که موجب بزرگ تر نشان دادن آن ها می شود بنا براین  بهترین حالت آستین های سه ربع هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *