افراد سایز بزرگ چه نوع پوشاکی را تهیه کنند؟ | لباس سایز بزرگ زنانه | عالی مد

افراد سایز بزرگ چه نوع پوشاکی را تهیه کنند

 افراد سایز بزرگ چه نوع پوشاکی را تهیه کنند

افراد سایز بزرگ چه نوع پوشاکی را تهیه کنند تا لاغر تر و کشیده تر از اندام و استایل اصلی خود به نظر برسند؟

در بازار می توان لباس های آماده را در سایز بندی های متنوع و مختلف مشاهده و خریداری کرد ولی سایز بندی و دسته بندی لباس های قواره بزرگ با سایز بندی لباس های قواره کم و معمولی فرق کرده و متفاوت است . لباس های سایز بزرگ الگوی متفاوتی نسبت به لباس های سایز کوچک و معمولی داشته و برای استایل و اندام افرادی طراحی و تهیه شده است که با الگوی معمولی هم خوانی ندارند .

تا چندی پیش افراد چاق به خصوص خانم ها ، تنها لباس های قواره بزرگ و بلند و گشاد را انتخاب می کردند تا بتوانند به این وسیله چاقی اندام خود را پنهان کنند . به همین علت مدل های لباس برای این دسته از افراد به چند مدل خاص محدود می شد مانند لباس های گشاد و بلند…

افراد سایز بزرگ چه نوع پوشاکی را تهیه کنند؟در سال های اخیر بر خلاف سال های گذشته ، با معرفی نمودن افراد مشهور و معروفی که سایز بزرگ و چاق هستند صنعت پوشاک برای این قشر از جامعه متحول شده است و لباس هایی زیبا و شیک ، طبق مد روز و دارای کیفیت به بازار وارد شده اند .

برای تعدادی قاعده های کلی ، این که چه اندامی دارید اهمیتی ندارد ولی قطعا همه نوع لباس ها از این قاعده ها پیروی نمی کنند.

قدم اول برای این که لباستان کاملا مناسب باشد این است که یک لباس زیر درست انتخاب کنیم. لباس زیری که از بالا تنه تان به درستی حمایت نکند و در وضعیت قرار گرفتن لباس شما تغییری ایجاد کند.

فرقی نمی کند که اضافه وزن شما در قسمت باسنتان باشد و یا در قسمت میانی بدن شما ، هدف این است که با ایجاد طرح ساعت شنی در ذهن خود توهم تناسب اندام و تعادل را فراهم کنید.

قدم اول برای این منظور این است که اول شکل بدن خود را تعیین کنید. آیا ران پر دارید یا باسن حجیم؟

اگر ران های شما حجیم تر است می توانید با انتخاب یک دامن فون تا زانو و یک تیشرت کوتاه باعث شوید که کمر شما بیشتر به چشم بیاید یا با انتخاب یک شلوار گشاد زنانه در کنار یک تاپ با داشتن یقه قایقی باعث شوید که تعادل و توازن در ران هایتان برقرار شود.

تعدادی از لباس های کیفیت دار ، جدا از قیمتی که دارند شامل ویژگی های دیگری هستند. مانند داشتن ساسون روی سینه و یا داشتن درز و برش های عمودی و یا پلیسه…

اگر لباس ها این اضافات را نداشته باشند به سادگی روی بدن شما می نشینند بدون این که ذره ای منحنی های بدن شما را نمایان و یا برجسته کنند.

این که کدام قسمت بدن شما مشکل دار است چیز ناراحت کننده ای نیست! شما به جای ناراحتی در این باره می توانید دیگر ویژگی های خود را تقویت کنید و در نهایت به آن نتیجه کلی بیندیشید.

زمانی که شما موفق شوید طرز فکرتان را اصلاح کنید مسلما از مدل هایی که برای بدن شما مناسب نیستند کم تر استفاده می کنید.

مثلا شما پاهای پری دارید پس لازم است از طرح های شلوغ برای پایین تنه خود استفاده کنید و برای بالا تنه از یک تاپ یقه هفت یا یقه باز استفاده کنید تا اندام خود را کشیده تر نشان دهید.

لباس  با رنگ و طرح متنوع در فروشگاه اینترنتی عالی مد .

خیلی ساده است تنها با چند انتخاب درست و کمی تحلیل کردن می توانید ناراحتی را برای نداشتن لباس مناسب در مهمانی ها و مجالس از خود دور کنید و لبخند رضایت را جایگزین کنید.

هم چنین اگر شکم دارید از لباس های راسته و یا لباس های دارای کمربند استفاده کنید تا یک کمر دیگر برای خودتان ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *